Wpis z mikrobloga

@kielishek nagrywałem tym programem w wersji darmowej, ale jak ktoś chce sie bardziej pobawić warto zainwestować w pełną wersje. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Nishant.Singh.DroidTimelapse
akurat teraz nie mam dobrego widoku z okna więc nagrywałem u kogoś z osiedla słonecznego.

@subterranean4 nagrywane tabletem Samsung Tab S 8,4" T700 jakby kogoś interesowało, bateria dała radę jakieś 4 godziny może troszkę więcej :)
@Kryspin013: nie wydaje mi sie, znalezienie, zainstalowanie i skonfigurowanie aplikacji, oraz montaż urządzenia do szyby zajęło mi mniej niż 3 minuty, a po kilku minutach czy godzinach mam gotowy film do wysłania na Youtube. jasne że kamerą internetową da sie tak zrobić a pewnie lepiej niż to co pokazałem, ale znalezienie samego programu do nagrywania zajmie dużo więcej czasu
@xsiekierax: No punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Jak wiesz jak to zajmie ci tyle samo, szczególnie na Linuksie. Jak nie wiesz to pomnóż sobie ten czas przez 5 a efekt będziesz miał nieporównywalnie lepszy. I wybacz mi moje czepialstwo... Po prostu na mnie nie robi wrażenia ten film ;]
@Kryspin013: gdybym poświęcił na androidzie trochę więcej czasu to też by lepiej wyszło, do linuksa niestety nigdy sie nie mogłem przekonać a kilka razy już próbowałem ale nigdy nie wytrzymałem więcej niż kilka dni. Niestety jest dla mnie mniej czytelny niż windows. Dobrze że sie czepiasz każda krytyka jest dla mnie dobra bo wiem co teraz mogę zrobić żeby w przyszłości zainteresować ludzi czymś ciekawym ;)