Wpis z mikrobloga

@11mariom: i jeszcze jedno: dużo bardziej opłacalne i elastyczne jest opcja 3x 18650 po 2000mah z regeneracji baterii + tani powerbank na 1x18650 za 2usd z chin.
@jablo: no ale chcę xiaomi 5000mAh - bo jest poręczny - łot, mniejsze to to niż telefon, a nie klocek.

W pracy mam 7600mAh w postaci graniastosłupu o podstawie trójkąta - jest ok by wrzucić w plecak, ale targać to przy telefonie to słaba opcja…
@SanFable: z polecenia jakiegos forum kupilem to. Dodatkowo mam aku ze swiatelka.pl 5zl za sztuke, czołowke na 18650 i uważam to za bardziej uniwersalny zestaw niż targanie 4x18650 w postaci xiaomi 10400 ktore chce sprzedac ;-)
@SanFable: u mnie ta ładowara jest ok ładuje tak samo jak profesjonalna i dodatkowo jako powerbank ma dobra ochrone przed nadmiernym rozładowaniem, poniżej 3.2V nie zejde w tym. A ładowanie zatrzymuje się na etapie takim że pro ładowarka może tylko 5-10 min doładowywać
@SanFable: no własnie i stąd ta elastyczność :P zabierasz powerbank 1xaku a jak potrzebujesz zabierasz wiecej aku. jak sie pierwszy skonczy to wymieniasz. po co pojemnik od razu na 2xaku
@SanFable: ja np ładowanie powerbanka traktuje jako ostatecznosc tzn mam pro ładowarke i tak zamierzam zawsze ładowac swoje aku. sprawdzilem jak sie sprawdza powerbank do ladowania i w sumie nie mam zastrzezen ale poki nie musze zawsze bede ladowal normalna ladowarka. U mnie dodatkowym powodem były wypady że tak powiem w teren. Moja czołówka na 18650 + power bank + tel dawały mi sporą swobodę. Albo świece jak głupi lumenami i