Wpis z mikrobloga

@BrewNet: Cóż, jakby się okazało, że większość ludzi w Polsce jest przeciwko in vitro, to zaraz by się okazało, że Bronek również od zawsze był temu przeciwny. Jeszcze zanim wymyślono in vitro. Duduś ma przynajmniej jakieś własne zdanie.
  • Odpowiedz
@zgnily: ok, zaczęli podważać teorię ewolucji, przestałem oglądać bo nie chcę raka. Masz coś dostosowanego do odbiorcy o wyższej inteligencji od paprotki?

@Kepucz: ma własne zdanie, nieważne że #!$%@?, super prezydent? xD
  • Odpowiedz
@BrewNet: Ja tam zdaję sobie sprawę z tego kto stoi za Dudą. Wolę go jako prezydenta, bo będzie zaworem bezpieczeństwa dla PO, bo dotychczas mieli nieograniczoną władzę. No i powiedzmy sobie szczerze, że lepiej się prezentuje od Bronka - a prezydent to poza poprzednim pełni głównie funkcję reprezentatywną.
  • Odpowiedz
@BrewNet: nie stać nas na podstawową opiekę ratującą życie, a wy chcecie finansować in vitro?
Jeśli jesteś zdeterminowany, to możesz opłacić w ramach własnego budżetu ten zabieg, dotychczas nikt ci nie bronił i bronić nie będzie
  • Odpowiedz
@BrewNet: Wiesz, jak się uprą to veto prezydenta można przegłosować. Od tego mamy demokrację, że Ty obawiasz się, że Duda sprawi, że w Polsce będzie gorzej i zagłosujesz na Bronka, a ja uważam, że lepszy będzie Andrzej. Po podaniu argumentów widać, że się nawzajem do niczego nie przekonamy - pozostało liczyć na zwycięstwo swojego kandydata.

Dodam, że Duda to również wujowa opcja.
  • Odpowiedz
@zgnily: ale jak to finansować? w przeciwieństwie do pana Dudy jestem przeciwko socjalizmowi

nikt ci nie bronił i bronić nie będzie

no właśnie nie wiadomo jak z tym będzie
  • Odpowiedz