Wpis z mikrobloga

@sweteer: Słuchaj stary, powiem Ci jak jest: Kupowałem broń dla czczenów, kiedy najprawdopodobniej ty jeszcze robiłeś w pieluchy, i nie, nie miało to Cię w żaden sposób obrazić, wręcz przeciwnie, miało pokazać jak ważny jesteś dla całego przemysłu sprzedawania broki. O Tobie wspominałem, kiedy błagałem, żeby kupili odemnie broń, dlaczego? Dlatego, że jestem twoim ojcem. I to jest czas, byś wreszcie i ty mógł mi się odpłacił, również w broni! :)
@sweteer: Ponieważ straciłem wszystkie skiny na betowaniu na Virtusów. I co ja teraz mam powiedzieć w domu? Sorry dzieci, obiadu nie będzie bo Olofmeister wygrywa clutch 1vs3? Bo nie potrafią przypilnować bsa? I za co mam zapłacić rachunki? Mój asimov zniknął, bo Virtus przegrali 3:0! A co mam powiedzieć komornikowi jak przyjdzie? Panie, nie ma tu nic wartościowego, bo virtusi?
@sweteer: Hmm...Dlatego że jest takie powiedzenie:"jak dają to bierz". tak na serio ponieważ jestem ambitnym człowiekiem który zamierza wygrane skiny + kilka moich gównoskinów przeznaczyć na trejdowanie lub betowanie.A jeśli uda mi się coś za twe skiny wygrać to będziesz miał w tym w jakimś sensie udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sweteer: Dlatego chciałbym dostać, bo prowadze codziennie wojne z Al-Kaidą, a oni są mocni i przemyt broni z Arłamowa do Warszawy trwał wiele i dlatego gen. Michaił Białkov i Leszke wydali pakt o poszukiwaniu broni z każdej strony więc bracie poratuj w niespokojnych czasach nasze wojsko!
@sweteer: Lubie ten dreszczyk emocji przy betowaniu, mam #!$%@? kilka centow na jakiś team, a po przegranej mogę mieć #!$%@? przez dobre kilka godzin. Analizowanie #!$%@? meczy, tylko po to by obstawić nawet nie jeden złoty polski na jakiś ruski team i przegrać to, kocham to. xD Najlepiej jak coś wejdzie jeszcze to w ogóle top kek. xD Czy tez ten moment, gdy mam w ekwipunku kilka skinów, a omija mnie