Wpis z mikrobloga

UWAGA ROZDAJO
-P250 | Las borealny Po testach w boju
-SG 553 | Wojskowy połysk Prosto z fabryki
-USP-S | Nocne operacje Minimalne zużycie
-Dwie Beretty | Kolonia Liczne ślady po bitwach
-Tec-9 | VariCamo Po testach w boju
NAPISZ DLACZEGO WLASNIE TY POWINIENES WYGRAC TE SKINY ( ͡º ͜ʖ͡º)
WYGRYWA NAJABRDZIEJ KREATYWNA OSOBA WEDLUG MOJEGO UZNANIA . CZAS DO 22:00.
#csgo #csgolunge #rozdajo
  • 41
  • Odpowiedz
@sweteer: Hah, taki trochę troll, generalnie jak mirki zauważyły te skiny dużo warte nie są ALE, moja mirabelka o tym nie wie, a sytuacja wyglądała tak że czytam sobie ten twój wpis na głos i mówie Ooo jakiś cumpel robi losowanie skinów na csa (tak wie co to bo się wścieka że znowu gram... albo znowu oglądam) co ona zatopiona w serialu "o jakiś kebabach o dziwo nie tańczących" mówi że i tak nie wygram... i tutaj następuje dialog:
- ale Ty wiesz że one są warte jakieś 25 € ? (przesunąłem przecinek tylko ciiiii)
- serio?! (nawet oderwała wzrok od tv)
- tak, cumple obstawiają i jak sporo wygrają to się dzielą bo są limity i takie tam
- aha, a Ty?
- co
  • Odpowiedz
@sweteer: Uj tam... weź mi priv chociaż napisz że wygrałem to pokaże jej tylko szybko ! bo ona się kąpie a ja sushi zamówiłem :D i powiedziałem że zostałem wyróżniony więc 5€ dostałem ... myśle że przejdzie ( )
  • Odpowiedz
@sweteer: BO WSZYSTKO ZEM #!$%@? STAWIAJAC NICZYM TEN ROMANTYK-WIZJONER NA VIRTUSOW I N'Vi, SLAVICA SPRAWILA, ZE JESTEM NA DNIE, A TY MOZESZ MNIE Z TEGO DNA WYCIAGNAC, ZEBYM MOGL ZNOWU ZAUFAC WSCHODNIEJ HORDZIE I ZNOWU ZOSTAC Z NICZYM ;D
  • Odpowiedz