Wpis z mikrobloga

@NoMercyIncluded: ja miałem przez nich pośrednictwo 2 lata temu, miałem swoją DG. Stawkę sobie niezłą wynegocjowałem, ale słyszałem głosy ludzi, którzy twierdzili, że w Rinfie to ich oskubali i jak odeszli (w sensie, zaproponowano im umowę o pracę tam gdzie Rinf ich wysłał) to dużo lepiej na tym wyszli. Więc dobrze mieć rozeznanie w stawkach i wiedzieć jak się samemu wycenić. Tak jak @krecikBMC napisał, jak ktoś sobie zawalił,
  • Odpowiedz
@MrBanana: Polecam założyć profile na goldenline i linkedin, nawet jak nie masz doświadczenia to zaczną się kontaktować.

Czasy gdy to ja szukałem pracy i wysyłałem cv były prawie 10lat temu, więc nie wiem jak to teraz wygląda, ale wtedy jeszcze byłem na studiach, doświadczenia zero więc odzew też szału nie robił. Masz już jakieś doświadczenie wpisane w CV czy to jeszcze etap studiów?

A to wystawianie jak wygląda?
  • Odpowiedz
Jestem na pierwszym roku studiów


To niestety odzew nie będzie oszałamiający, dla ludzi z hr którzy rekrutują (a w 99% to humaniści) jesteś jeszcze młodziakiem, który dopiero zaczyna się uczyć klikać w komputer (nawet jeśli masz dużą wiedzę praktyczną)

Jestem na pierwszym roku studiów, ale chcę z nich zrezygnować.


Nie
  • Odpowiedz
@MrBanana: Nie wiem czy się dobrze orientuję, ale we Wrocku nie ma chyba dużego rynku c++ (sam też jestem z Wro). Ponadto w c++ raczej nie pisze się w ogóle e-commerce'a (gdzie jest najwięcej ofert i najłatwiej wyłapać coś nawet bez doświadczenia), więc i tu masz już utrudnienia.

Tak czy inaczej zalecam jednak zacisnąć zęby i zrobić te studia. I w ogóle powodzenia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz