Wpis z mikrobloga

@DywanTv , dedykuję Ci ten filmik.

Coś Ty mi #!$%@? zrobił, poleciłeś ten portal, pisałem z jakąś laską, z opisu wydawało się że laska 10/10, niska brunetka z niebieskimi oczami, przymila się i ogólnie się rozmowa fajnie klei, na tego typu portalach sporo czasu dla beki przesiedzieliśmy z kumplami, więc wyczułbym podstęp jeśli byłby to jakiś Władek 50.

No to piszę do laski, niech poda mi swój fb bo szkoda by było tą znajomość stracić jeśli by nas rozłączyło przypadkowo, no to prosi o linka do mojego fejsa, wysłałem. Najpierw zaczęła komplementować tekstami:

uuu przystojniaczek


(mam publiczny profil, więc wszystkie zdjęcia pewnie sobie obejrzała)

I mnie zaprosiła. Laska z opisu a ona to tak jak reklamy maka i rzeczywistość, gdzie brunetka, jak Ty jesteś ruda?! wtf XD

Lecz ciosem w serce było miejsce jej pracy

Wyższa szkoła melanżu...


Teraz poszła, ale obiecała potem na fb napisać, już wyłączyłem czat. Jakiego ja podludzia do znajomych zaprosiłem, jak to odkręcić? pls help.

#logikaniebieskichpaskow #podrywajbezwykopu ##!$%@?
X.....I - @DywanTv , dedykuję Ci ten filmik. 

Coś Ty mi #!$%@? zrobił, poleciłeś t...
  • 1
  • Odpowiedz
@XAIMEII: Haha, dziękuję za dedykację.
Masz kilka możliwości, jestem bordo, wiem to z teorii :)
1) Możesz zacząć udawać kogoś kto nie jest interesujący, nie próbuj udawać głupiego, bo w wyższej szkole melanżu raczej nie uczyli jak takich rozpoznawać, udawaj nudnego, pisz dlaczego lubisz Quicksilvera i dlaczego według ciebie Gandalf jest najważniejszą postacią na Śródziemiu.
2) Możesz nie reagować, niczym żuczek udawać martwego w obliczu potwora :P
3) Możesz brmąć w to dalej, może ta rzeka choć kręta i poznaczona mieliznami prowadzi do prawdziwego Eldorado, ewentualnie, jeśli brak Ci wiary, działaj w myśl zasady Kto wybrzydza ten nie..., Torba na głowę i za
  • Odpowiedz