Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, dziękuję za ciepłe przyjęcie, nie spodziewałem się takiego odzewu, aż chce się wracać do warsztatu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgodnie z sugestią @Sandman od teraz będę pisał także pod swoim tagiem - #michauczok

W kolejnym odcinku przedstawiam zmodyfikowane Beyerdynamic DT990 Pro 250Ω.
Muszle wykonałem z drewna bubinga, popularnego ostatnio w produkcji kapitalnych zestawów perkusyjnych i gitar. Bubinga w zależności od kąta patrzenia mieni się kolorami od jasnopomarańczowego, prawie żółtego, aż do głębokiej czerwieni, przez co wygląda bardzo efektownie. W muszli znajduje się grill z wytrzymałej stalowej siatki. Słuchawki są wyposażone w odpinany kabel, gniazdo jack umieściłem w prawej słuchawce.

#sluchawki #diy #zainteresowania #zrobtosam #sluchawkiboners #audioboners #chwalesie #michauczok
michauczok - Cześć wszystkim, dziękuję za ciepłe przyjęcie, nie spodziewałem się taki...

źródło: comment_k8P86afrTe3ppc7FIadQATlLIVKzchbd.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@avangarda: No nie mam kamery, cegłą nie nakręcę, a teraz i tak warsztat mam w rozsypce.
@ktoosiu: Tutaj dużo zalezy od tego, za ile dopadniesz takie beyery, da się czasem znaleźć lekko zmęczone za 3-4 stówki, za drugie tyle mod. Lepiej IMO kupić używane, jeżeli nawet muszle są sfatygowane, to i tak się ich pozbywamy, ważne żeby drivery były w dobrym stanie. A często się okazuje, że te
  • Odpowiedz
Takie ubite podobno lepiej brzmią, bo ucho jest trochę bliżej przetwornika, no i są znacznie wygodniejsze niż takstarowe. Chociaż do weluru w HD600 to mają daaaaleko. Nie mówiąc już o wygodzie HD800, bo te są bezkonkurencyjne.
  • Odpowiedz
@michauczok: Do obravo już mi nowe pady i obszycie pałąka przyszły, dam znać dziś wieczorem czy spełniają moje oczekiwania. Brzmienie też pewnie się zmieni gdyż wylot powietrza przez nausznik wraz sama siatka jest zupełnie inny. Wrzucę ci zdjęcia jak to wszystko wygląda jak zamontuję ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodatkowo nowe produkty słuchawkowe będą wprowadzane przez nich, więcej info wkrótce, jak już będę miał w łapkach (
  • Odpowiedz