Wpis z mikrobloga

Wczoraj dłużej posiedziałem nad tą grą i wygląda oraz ciągnie dość przyjemnie na moim 3 letnim lapku z radkiem seria5700HD i 4MB ramu ustawienia średnie to minimum można niektóre efekty na full włączyć.

Rozgrywka: Bitwy morskie nudne?
Nic podobnego od III Tieru dochodzi unikanie torped, spoty, zasłony dymne i plane Carriery tak więc zaczyna się niezłe kombinowanie jak wymanewrować przeciwnika. Widoczki całkiem fajne , modele samolotów zjeb...ane.
Taka sytuacja z wczoraj, nie zauważyłem,że za mną płynie sojusznik i odpaliłem cały zestaw torped w przeciwnika po czym wyrównałem kurs, się okazało, że chłopak mnie naśladował i starał się trzymać mojego niszczyciela jako supportu jednak jego zwrotność spowodowała, że zebrał cała salwę torped w prawą burtę i mam pierwszego team killa, zła kalkulacja czasem tak właśnie wychodzi.

Nie zmienia to faktu, że gra zaczęła mnie cieszyć i złapałem bakcyla, brakuje jedynie łodzi podwodnych wtedy rozgrywka byłaby ciekawsza pod wzgledem Arcade battle, o symulacji raczej możemy tu zapomnieć.

#worldofwarships #wows
  • 8
@Spartacus999: Jak wejdziesz na wyższe poziomy przestanie Tobie brakować okrętów podwodnych. Jak zasięgi okrętów zaczynają obejmować większą część mapy to intensywność bitwy robi się na wysokim poziomie. Modele samolotów pewnie faktycznie ulegną poprawie chociaż ich obsługa jest fajna i szachowanie się z przeciwnym lotniskowcem jest świetną zabawa.
Taka sytuacja z wczoraj, nie zauważyłem,że za mną płynie sojusznik i odpaliłem cały zestaw torped w przeciwnika po czym wyrównałem kurs, się okazało, że chłopak mnie naśladował i starał się trzymać mojego niszczyciela jako supportu jednak jego zwrotność spowodowała, że zebrał cała salwę torped w prawą burtę i mam pierwszego team killa, zła kalkulacja czasem tak właśnie wychodzi.


@Spartacus999: Zasada nr 1 odpalania torped: jeśli jest ryzyko że jakiś sojusznik może
@Spartacus999: Nie można. Kamikaze były co prawda używane w akcji od 42, ale chyba byłoby to nadużycie poza tym akcje YOLO były wykonywane przez każdą armie np niemieckie jednoosobowe torpedy. Przypuszczam, że jakby dobrze poszukać to podobne (jednostkowe) zdarzenia mogły się zdarzać po stronie aliantów. Ewentualne stawianie pol minowych przez kontrtorpedowce mogłoby być interesujące chociaż tak jak pisałem wcześniej na wyższych poziomach gra jest już naprawdę intensywna.