Wpis z mikrobloga

Opowiem wam Mireczki historię która mnie ostatnio rozwaliła na łopatki.
Jest sobie chłopak, poznaje dziewczynę. Intelekt panny to mocne 2/10 (gdzie 1 w skali to dżdżownica), ale wiadomo że miłe złego początki, oczy p---ą zarosły itd... Sielanka trwa. Jako że krew nie woda a rozsądek został w piwnicy to dosyć szybko okazuje się że gówniak w drodze. Omg co tu się o------o, hajsy potrzebne więc jedzie chłopak za granice zarabiać. No i siedzi sobie tam 3 miesiące. Wraca a tu kumpel " No siema anon, jak wy tak szybko to wesele ogarneliście"... Wtf o.O Idzie sobie chłopak do domu a tu garnitur w szafie. I matka z tekstem "No anon w sobotę ślub".
I wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze? Że chłopak tydzień pił a w sobotę wbił się w ten garnitur i dał się zaobrączkować pannie, która jest głupsza od przeciętnego gołębia....
#coolstory #niecoolstory #patologiazewsi
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chixi: dał się usidlić grubasce pasztetowi bez inteligencji, beka, historia mnie bardziej rozwaliła niż niektóre pasty, mój brat miał znajomego którego ojciec jakiejś grubaski schlał na imieninach, poszli do wyra a teraz sa po ślubie i z gówniakiem( ͡° ͜ʖ ͡°) tak się swata na wsi
  • Odpowiedz
@chixi: a laska niby głupia, ale ma już dziecko, pewnie ma gdzie mieszkać i męża (wcale nie mądrzejszego), który jeździ za granicę na nią zarabiać, żeby ona mogła spokojnie sobie dziecko wychowywać.

Może jednak nie aż taka głupia?
  • Odpowiedz
@chixi: jakbym czytała o mojej koleżance. Tylko ona przed ciążą była takie mocne 8/10 (koleś brzydki - ale te wyjazdy za granicę, full kasy), po ciąży się roztyła niemiłosiernie i tyle. xD Teraz wstawia zdjęcia gówniaka co chwilę na fejsa. Plus krążą plotki, że to nie jego dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz