Wpis z mikrobloga

@Ideologia_Gender: Masz po części rację, ale pociągnięcie tematu konotacji Komora z WSI to joker działający w obydwie strony. Temat wydaje się combo fatality dla Komora, ale z drugiej strony Duda i PiS są zaszachowani tym, że formalnie Sumliński jest oskarżony o płatną protekcję, co rzuca dość negatywny cień na całą sprawę. Myślę, że byłby to dobry cios, ale w przypadku kiedy to Duda byłby w defensywie i nie miałby wiele do
@Ideologia_Gender: no nie wiem. Ja wyznaję zasadę że każda skrajność jest zła. Braun mnie z tego powodu nieco śmieszy. PiS na czas kampanii chowa trio Kaczyński-Macierewicz-Pawłowicz, a miałoby wyskoczyć z czymś takim? Wszak niepokornych dziennikarzy mało kto traktuje poważnie. Pytanie jak mocne dowody przedstawiono książkę, na ile spójna jest zastosowana argumentacja i czy nie kryje w sobie luk. No i czy sprawa jest czarno-biała.
@Ideologia_Gender: Komor odpowie, że to kolejna pisowska teoria spiskowa. Porówna to do szkalowania Tuska(dziadek z Wermachtu) i wyjdzie z tego z twarzą. Za bardzo się podniecacie tą książką, tutaj trzeba przekonać niezdecydowanych że komor ma coś za uszami, a o to wcale łatwo nie będzie zważywszy jaką opinie ma PIS
@Ideologia_Gender: Duda źle też zrobił powołując się na papieża - elektorat, w który teraz celuje raczej ma to gdzieś, a niektórych może zniechęcić podsycając, i tak już silne, obawy przed "uwyznaniowieniem" kraju.

A autora książki można bardzo łatwo oskarżyć o brak obiektywizmu i dobić zarzutami o płatną protekcję.
@Ideologia_Gender: jeśli zawłaszczyłem, to nie sobie. Powiem inaczej - w tych wyborach każdy antywielbiciel Bronka i tak zagłosuje na Dudę (zrobił to w pierwszej turze lub dopiero to zrobi). I o nich Duda nie musi walczyć. Duda ma walczyć o elektorat lewicy, PSLu i część elektoratu Kukiza. Tą, która się waha - ma dość Komorowskiego ale sama nie wie, czy bardziej nie chce, by nadal był on prezydentem, czy żeby PiS