Wpis z mikrobloga

Ktos z Was zamawial moze jakies zegarki od "majfrendów" ? Czy w ogóle oplaca sie stamtad zamowic i czy podroby bardzo roznia sie zywotnoscia od tych oryginalow?

Fajnie by bylo jakby ktos zarzucil jakims linkiem do sklepu ktory sprzedaje w miare fajne zegarki i dosc dobrej jakosci.

Mam już dość mojego Timexa, kupilem go w swiss, przez miesiąc wszystko pięknie fajnie i nagle zaczął sie zacinać, oddałem, wymiana baterii, nie minął rok i nadal to samo. Już mam dość oddawania zegarka na ponad miesiąc aby wymienić tylko baterie.

#aliexpress #zegarki #swiss
  • 11
Czy w ogóle oplaca sie stamtad zamowic i czy podroby bardzo roznia sie zywotnoscia od tych oryginalow?

@Komaryt: A mogę wiedzieć po co Ci podrobiony zegarek? Noszenie czegoś takiego świadczy o takim braku klasy, jak to tylko możliwe. I na nikim nie zrobisz czymś takim wrażenia, bo jak ktoś się nie zna to nie odróżni podstawowego Casio od szwajcara za 10 tysięcy, a jak się zna to od razu wyczuje podróbę.
Mam podróbę Korsa kupioną za 300 zł...w porównaniu z oryginałem nie można odróżnić, nie wiem jak z wnętrzem aż tak wnikliwa nie byłam. Nie radzę kupować podróbek za 30 zł na kilometr widać że to badziew.
@CamelCase: czy ja napisałem, że mam zamiar kupić podrobiony zegarek ? Nie.
Po prostu źle skonstruowałem zdanie, pisząc "podróby" miałem na myśli te chińskie marki, których tam jest dość sporo a niektóre są podobno bardzo dobrej jakości.
czy ja napisałem, że mam zamiar kupić podrobiony zegarek ? Nie. Po prostu źle skonstruowałem zdanie, pisząc "podróby" miałem na myśli te chińskie marki, których tam jest dość sporo a niektóre są podobno bardzo dobrej jakości.

@Komaryt: Z pytania jasno wynika, że to rozważasz, a podróbka to bynajmniej nie jest tani zegarek mało znanej marki.