Wpis z mikrobloga

@factoryoffaith: No właśnie to porównywanie.... Nie jest tak częste ale kiedy opisywała mi jak chciałaby żebym wyglądał to oczywiście opisała swojego byłego. Ostatnio też go poznałem i zaczęła się zachowywać jak by miała mnie w dupie i tylko z nim gadała po czym powiedziała mi że chciała żebym był dla niego miły...


@PaleRuskieFajki:
@CoJaToNieTY: jeśli jesteś gruby albo o siebie nie dbasz to po prostu posłuchaj jej i się postaraj. No chyba że mówi o kolorze oczu albo o tym jaki były był wysoki to wtedy poważnie z nią pogadaj. Jeśli przy byłym zachowuje się jakby Cię miała w dupie to zdecydowanie powiedz co o tym sądzisz (tylko popracuj nad tym, żeby ta rozmowa była rozmową, a nie przerzucaniem się zarzutami).
@factoryoffaith: Właśnie problem w tym że nie jestem brzydki, jestem wysoki i szczupły. Wręcz podobny do jej byłego, powiedział bym nawet że przystojniejszy. Z małymi różnicami takimi jak długość włosów. Poza tym milion razy mówiłem jej że nie chce słuchać o tym itp.. Powiedziałem jej w prost że tamta sytuacja mnie zraniła i przedstawiłem spokojnie swoje racje. Ona teraz twierdzi że nie jest w stanie mi dać tego na co zasługuje
@CoJaToNieTY: pewnie, że jest do wyjaśnienia...o ile ona już nie obmyśliła, że wraca do byłego czy tam nie znalazła kogoś innego..bo masz inne włosy to już dla niej masz gorszą jakość? nie no..chore to... mnie to śmierdzi grubszą sprawą schowaną pod płaszczykiem gównokłótni..byleby się rozstać...ale tak, żeby prawdziwego powodu nie podać..