Wpis z mikrobloga

Mam pomysł na nowy tag #chceporuchac Ilekroć ktoś będzie potrzebował się seksów będzie używać tego tagu z krótkim wyjaśnieniem dlaczego potrzebuje seksów i tak znajdą kogoś do pary. Myślicie, że to wyjdzie?
  • 56
  • Odpowiedz
@wuut:
1.Napisz o tym, że na mirko nie ma szmat
2.Niebieski pasek odpowiada, że jak się jest przystojnym to i szmaty się znajdą
3.Powiedz, że wygląd nie ma dla większości kobiet znaczenia i żeby w/w nie robił z siebie ofiary
4.Usłysz informacje zwrotną, że widocznie jesteś 2/10 i odwracasz sytuacje
#logikaniebieskichpaskow
  • Odpowiedz
3.Powiedz, że wygląd nie ma dla większości kobiet znaczenia i żeby w/w nie robił z siebie ofiary


@Mirabelkowa: wyglad nie ma znaczenia hahahahhahhahah xDD

no okej, może na
  • Odpowiedz
@mentosh: W sumie w tym tagu to wygląd ma kluczowe znaczenie. Dla pustych, kierowanych żądzami ludzi, to rzeczywiście najważniejsze.
Tylko, że na wykopie wielu takich nie uświadczysz. To portal gdzie śmieszne obrazki, przewrotny żart i własne przemyślenia zdobywają gros atencji, a nie #pokazmorde. No chyba, że to buzia jakiejś mega atrakcyjnej kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc tym bardziej widać dla której płci
  • Odpowiedz
@kwsap: w sensie dał się poznać jako osoba co zna język polski czy jak? Bo mnie nie przekonują tłumaczenia godne gimbusów że ktoś gdzieś użył niepoprawnie danego zwrotu i dlatego teraz każdy jeden debil może tak pisać czy mówić... Jak się za to cytuje to używa się cudzysłowu, wtedy można dyskutować, bez cudzysłowu pisząc coś błednego i strasznie głupiego wychodzi się na nieuka i tyle.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa:

Tylko, że na wykopie wielu takich nie uświadczysz. To portal gdzie śmieszne obrazki, przewrotny żart i własne przemyślenia zdobywają gros atencji, a nie #pokazmorde. No chyba, że to buzia jakiejś mega atrakcyjnej kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie chce Ci burzyc swiatopogladu, ale tutaj kazda #pokazmorde robiona przez kobiete zdobywa w #!$%@? plusow i tone komentarzy, dlatego mam je na
  • Odpowiedz