Wpis z mikrobloga

Mam pomysł na nowy tag #chceporuchac Ilekroć ktoś będzie potrzebował się seksów będzie używać tego tagu z krótkim wyjaśnieniem dlaczego potrzebuje seksów i tak znajdą kogoś do pary. Myślicie, że to wyjdzie?
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwsap: jeśli nie cytuje to tak. Głupotę trzeba tępić. A patrząc na Twoje wypowiedzi i pisanie do mnie "mordeczko" do inteligentnych na pewno nie należysz...
  • Odpowiedz
@kwsap: nie dziwię się, bo kultury nikt Cię nie nauczył. Pozdrów rodziców i powiedz im że niestety są słabymi rodzicami i powinni się wstydzić za Ciebie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Jeżeli odniosłem się do fragmentów twojej wypowiedzi bez uwzględnienia kontekstu co spowodowało sfalszowanie twoich poglądów, to pisz. Jeżeli nie zrobiłem tego to chyba nie zrobiłem nic manipulacyjnego?
  • Odpowiedz
W realu tez macie mozliwosc pauzowania czyichs wypowiedzi, ze odnosicie sie do czesci a potem wracacie do reszty? :D Rozumiem ze tak jest latwiej niz jeden spojny tekst napisac, ale to utrudnia konwersacje.


@Mirabelkowa: Dla mnie wrecz przeciwnie. Pisanie jednego spojnego tekstu jest o wiele mniej czytelne, niz odnoszenie sie do poszczegolnych czesci Twojej wypowiedzi. Parafrazujac, w realu wolisz walic polgodzinny nudny wyklad czy dyskutowac na biezaco? No ale ok,
  • Odpowiedz