Wpis z mikrobloga

Kto jest za tym żeby odebrać obywatelom ukrainy przywileje związane z kartą polaka, ponieważ gloryfikują UPA plusuje, kto przeciw scrolluje dalej i czeka aż Nazar z Andriejem nasypią mu soli do dupy.
#ukraina #polska #socjal #upa
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ossj: Andrijem raczej. W ogóle to walnij się w ten swój zakuty łeb. Nie każdy Ukrainiec to neobanderowiec. Neobanderowców trzeba tępić, ale uogólnianie temu nie służy.
  • Odpowiedz
@ossj: Największym problem z imigracją ze wschodu jest transkrypcja imion i nazwisk, której władza okupacyjna, dla zmylenia przeciwnika nazywająca siebie polską, nijak ogarnąć nie może.
  • Odpowiedz
@LesbijskaMewa_666: Myślę ,że nick wiele świadczy o użytkowniku i w Twoim przypadku pasuje..

Andrijem raczej.


@LesbijskaMewa_666: może być i Andrzejem i nie każdy ukrainiec to banderowiec ale każdy banderowiec to ukrainiec, Ukraina wychwala UPA, ciekawe czy zachód by tak chętnie zapraszał Polaków gdybyśmy gloryfikowali terrorystów..
Właśnie nagłaśniam, zwykły człowiek :) Gdybym miał większe
  • Odpowiedz
@ossj: Choćby neobanderowców było i 90 %, nie wolno tak postępować. Niech reżim warszawski wypytuje ich w konsulatach o kontakty z neobanderowskimi organizacjami, okej, ale odpowiedzialność zbiorowa to jest coś, co się absolutnie nie godzi.

Transkrypcja imion i nazwisk to jest największy problem. Neobanderowca można złapać, sprawę nagłośnić i napiętnować, nawet osobiście obić mordę, a burdel w papierach pozostaje na zawsze. I to jest jednocześnie kpina z polskiej kultury
  • Odpowiedz
@LesbijskaMewa_666: Oczywiście ,że nie da się zamknąć granic dla każdego ukraińca. Ale można odseparować zbędny chłam od wartościowych ludzi prawda ? Znam z 50 ludzi z ukrainy, z czego dobrze z 10 a bardzo dobrze 4. 3/4 bym #!$%@?ł z mojego kraju od ręki.
  • Odpowiedz
@LesbijskaMewa_666: ehhh żałosna jest rozmowa na takim poziomie..
Pewnie ,że to mój kraj. Jestem obywatelem tego państwa, a ten ustrój to demokracja prawda ? To mój kraj, może i nie Twój bo sądząc po wypowiedziach siedzisz gdzieś w zakładzie odizolowany od świata i jesteś ubezwłasnowolniony.
  • Odpowiedz
Oni (jakieś 80% z tych niby polaków na UA) mają z Polską tyle wspólnego co Obama.. Jego dziadek podobno zjadł polaka.


@ossj: Nie masz nawet pojecia po co zrobiono Karty Polaka. Traktujesz je jako cos korzystnego wylacznie dla Ukriancow i karając ich chcesz to zabrac. Tymczasem tworzac KP kierowano sie także interesem Polski.
Wegrzy czy Rosjanie nie bawia sie w takie zamienniki i od razu rozdaja paszporty.
  • Odpowiedz
@szurszur: Wiesz ,że dzięki KP ukraińcy studiujący w Polsce ciągną najwyższy możliwy socjal ? Wiesz, że ukraińcy mieszkający bez karty polaka, nie mają żadnego socjalu ani praw do np. stypendium naukowego chociaż średnia jest wiele wyższa niż wymagana, a Ci z KP najczęściej po prostu tutaj wegetują na uczelniach :) ?
Nie sądzę żeby KP to było coś dobrego, może tak ale jeśli ktoś ma mocny związek z Polską, nie
  • Odpowiedz