Wpis z mikrobloga

@djfresh: Dokładnie, typowe buractwo, taki cwany wśród swoich, siedzi #!$%@? jak cygan pod barakowozem, i patrzy się jakbyś mu matke wyruchał. Typowy podludź.

Już widać cumplu że byśmy normalnie się kulturalnie razem wódeczki napili, bo masz normalne podejście :D
  • Odpowiedz
@Hadzi: mordownie >>>>> siłownie dla 'celebrytów' co chodzą #!$%@?ć 50 fotek i poudawać że coś robią.
tam gdzie chodziłem może sprzęt nie był pierwszej świeżości, ćwiczyły same byki i rzeźnicy, ale panowała iście braterska atmosfera, każdy na wstępnie się witał + pomagał/doradzał, gdy tylko widział że młody ma jakiś problem. nigdy nie spotkałem się z opcją żeby na siłce ktoś krzywo spojrzał, czy robił jakąś jazdę.
  • Odpowiedz
@kaktus666: Mam podobne zdanie(dość mała siłownia przy ośrodku sportowym), aczkolwiek bywam także w dużej siłowni w centrum miasta(żadna sieciówka), tam także wchodząc do szatni każdy odpowie, bez problemu z asekuracją itp, także nie tylko małe mordownie mają to do siebie. Aczkolwiek chodząc do Platinium widać inną atmosferę, może dlatego iż 40% kobiet na siłowni? :D
  • Odpowiedz