Wpis z mikrobloga

Mój sąsiad z bloku (chłopak technikum, zdał maturę w tym roku) zrobił sobie hehe melanż. Alko, szlugi, chyba 420, hałasy, krzyki, muzyka całą noc. Jego matka jest pielęgniarką, więc pewnie miała nockę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co następuje teraz? Moja matka stwierdziła, że przez tego gnojka w ogóle nie spała i zaraz zrobi ostrą #!$%@?ę. Ale wiecie, to jest moja matka, TO BĘDZIE NAJWIĘKSZA INBA W HISTORII MOJEGO PIONU XDD

Normalnie mam bekę z takich ludzi co się plujoo że młodzi melanżują, ale matki już nie da rady zatrzymać XDD Nawet mi ich żal już trochę

Będę relacjonować!


#truestory #heheszki #inba #relacjanazywo no i w sumie #matura
  • 76
@ailurus: Skoro tak się dogadaliście to spoko, ale nie każdemu to musi pasować gdzieś indziej. Sporo osób pracuje także w weekendy czy nawet święta, więc nie dla każdego "dzień wolny" rzeczywiście jest wolny. Część ma też małe dzieci itp. Jak chcesz głośno posłuchać muzyki czy spotkać się z 10 znajomych to idziesz do klubu albo budujesz domek jednorodzinny z 100 metrową działką wokół.
Zresztą nawet jak następny dzień jest wolny to
@No25: no akurat w moim budynku nie mieszka nikt kto pracuje poza normą pn-pt. Dziecko najmłodsze ma chyba 15 lat. Nie tylko ja chcę posłuchać głośnej muzyki i zaprosić znajomych, oni też to robią.