Wpis z mikrobloga

Zawołałbym Spira, ale w sumie nawet nie wiem czy ma teraz konto, a jeśli ma to pod jakim nickiem, ale swojego czasu zadecydował, ze pod ósemką ma być ład i porządek dlatego kanały nie związane z #wykoparmy zostały przeniesione do kanałów towarzyskich za wyjątkiem "Lymonkowa" co rozumiem, bo była adminka i żona ex-głównego admina (PS Mori wróć) musi mieć swój kącik, a zresztą mam w tym kanale ładną ikonkę, więc nie wyobrażam sobie żeby go tam nie było. Dlatego skręca mnie jak widzę, że użytkownik @JBFC robi tam śmietnik i robi kanały takie jak na załączonym screenie, więc uprzejmie proszę dla dobra całej załogi [WA] abyś zaprzestał takich czynów lub robił je w innych kanałach np w csowych.
Dziękuję za uwagę to koniec mojego bólu dupy.

#wykoparmy #whocares #boldupy
Kundzio1500 - Zawołałbym Spira, ale w sumie nawet nie wiem czy ma teraz konto, a jeśl...

źródło: comment_AK0dgwP5QXbtlh7VLIeTt6CfHvz0XQIy.jpg

Pobierz
  • 34
@Kundzio1500: Niestety ale użytkownik posługujący się nickiem @JBFC ma tendencje do nadmiernego podniecania się wykopowymi memami.
Można to było zobaczyć gdy na Origin zmienił swój nick, na nick zwierający nick pewnej użytkowniczki, która jest fanką butt-plugów.

robił je w innych kanałach np w csowych.

Jestem za, niech podludzie robią podludzkie rzeczy tak gdzie ich miejsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@johnny-oio: dzieki ze zawołałeś :)
@Kundzio1500: hej Konrad, wierz mi że nie tylko Ciebie denerwuje to że ktoś robi sobie nowe podkanaly na WA i często je muszę usuwać i na csowych tez je robi :) tyle ze w stosunku do innych on robi je jako permanentne kiedy inni potrafią użyć trochę mózgu i zrobić je jako tymczasowe :) niestety bana nie moge mu dac za takie coś tylko kick
@Kundzio1500: wystarczyło by dać info na pw bądź poke(czy nawet odezwać się jak gramy w bfa), ale lepiej rozkręcać gównoburzę na mikroblogu ( ͡° ͜ʖ ͡°) z czego to, że @flager buldupczy najbardziej chociaż wchodzi na tsa raz na pół roku i nawet nie wiem czy taki kanał zauważył to się nie dziwię, zdążyłem się przyzwyczaić do jego soczystych bólów dupska z błahych powodów.

@parasolki: ALE
JBFC - @Kundzio1500: wystarczyło by dać info na pw bądź poke(czy nawet odezwać się ja...

źródło: comment_0hMI5YWoggNEEEG1Q7nqCuHL8q5WHPVj.jpg

Pobierz
@JBFC:

@flager buldupczy najbardziej

LOL, gdzie w mojej wypowiedzi jest ten mityczny ból dupy? Stwierdziłem tylko fakt, że nadmiernie ekscytujesz się wykopowymi memami. Nie schlebiaj sobie, że twoje działania na tyle mnie obchodzą, abym miał z tego powodu jakikolwiek ból.

Ogarnij się i nie rób nadinterpretacji.
@flager: Po pierwsze nie wykopowymi memami, a groteskowymi wypowiedziami polityków. To, że wykopki robią z tego memy czy cokolwiek innego mało mnie obchodzi.

Można to było zobaczyć gdy na Origin zmienił swój nick, na nick zwierający nick pewnej użytkowniczki, która jest fanką butt-plugów.

Doklejasz kolejny nikogo nie obchodzący wątek do dyskusji i jak sam stwierdzasz nie obchodzący Ciebie, więc po co o tym piszesz? Jakby kogokolwiek obchodziło jaki mam nick na
@JBFC: Dobre, na pewno gdybyś nie wiedział, że te frazy są ostatnio popularne na mirko to byś stworzył takie kanały na TSie. Idź dalej szukać naiwnego.

Doklejasz kolejny nikogo nie obchodzący wątek do dyskusji i jak sam stwierdzasz nie obchodzący Ciebie, więc po co o tym piszesz?

Jak widać, obchodzi przynajmniej jedną osobę.

więc po co o tym piszesz?

Bo lubię stwierdzać różne fakty, nawet te oczywiste.
@flager:

Dobre, na pewno gdybyś nie wiedział, że te frazy są ostatnio popularne na mirko to byś stworzył takie kanały na TSie.

Śledziłem wywiady Brauna jeszcze kilka lat zanim został kandydatem na prezydenta, okolice 2012 kiedy zaczęły pojawiać się w sieci materiały w związku z jego procesem o pobicie policjantów i natrafiłem na pierwszy wywiad. Od początku twierdziłem, że facet ma cięty język i nie raz powtarzałem jego frazy, ale Tobie
@JBFC: Nie robiłbym gównoburzy jak byś zrobił to pierwszy raz, ale robisz to stanowczo za często, więc uznałem że podzielenie się tym co o tym myślę w szerszym gronie ludzi będzie dobrą decyzją.
@Kundzio1500: Spoko, mi to lata. Choć teraz przynajmniej widzę, że niektórych spraw nie chcesz załatwiać osobiście i bez zgrzytów, tylko wolisz chodzić na mikroblogi.
@JBFC:
Napisz

Tobie na pewno nie będę tłumaczył się z powodów dlaczego nadałem kanałowi taką nazwę

Przy czym wcześniej wyłóż swoją motywację nadawania nazwy kanałom.

Piątek z logiki to ty chyba nie miałeś.

Także ja na podobnym poziomie analizy którą Ty przeprowadziłeś w stosunku do mojej osoby stwierdzam, że jesteś człowiekiem o wyraźnych skłonnościach do bólu dupska z błahych powodów.

Dziękuję, dowiedziałem się o sobie czegoś nowego, moje życie stało się
@flager:

Przy czym wcześniej wyłóż swoją motywację nadawania nazwy kanałom.

Nie motywację na nadawanie nazwy kanałom, a próbkę dowodów na to, że Twoja cała analiza polega na płytkim kojarzeniu najwygodniejszych faktów. "O Braun, na mirko też jest Braun to powiem że jibyfycy spuszcza sie na memy z mirko to wyjde na dr housa że też jestem taki spostrzegawczy i wogle". Nie, nie jesteś.

Dziękuję, dowiedziałem się o sobie czegoś nowego, moje
@Kundzio1500: poszkodowany? Nie potrafisz załatwić takiej sprawy osobiście, ale ogólnie mam z całej tej sytuacji polewkę, nawet mi to wisi. Afera z powodu jakiś dwóch kanałów których już nie ma została wyjaśniona, to teraz przeszkadza Ci mój nick? XD WTF, naprawdę nie masz ciekawszych rzeczy do roboty?