Wpis z mikrobloga

@drCox: a czy ja powiedziałem cos o Anglii ?:) (grają kupe w europie i to jest fakt)
Mówię o milanie, a nie o reszcie;)
@No25: chyba po transferach oczekiwano więcej od interu:) Tak samo jak i od milanu, a Torrino było miłym zaskoczeniem.
@kowalale: Dobrze, że Premier League jest przynajmniej mocną ligą, do końca walczyli w pucharach ;)

A Milan to średniak, ale obecnie. Biorąc pod uwagę czas, kiedy był w ścisłej czołówce, to ten kryzys jest bardzo krótki i prędzej czy później minie, możesz być spokojny.
@kowalale: Nie wiem kto oczekiwał więcej od Interu, raczej nie ktoś kto regularnie śledzi ich mecze ;)
Ciągle piszesz o Milanie, nie wiem jak miał dalej dojść skoro nie grał w europejskich pucharach w tym roku.
@kowalale: Co Ty się tak tego Milanu uczepiłeś?
Była mowa o występach w europejskich pucharach, że skoro kluby w tym roku jakoś sobie poradziły to chyba aż tak słaby poziom tej ligi nie jest, a Ty zarzucasz miejsce w lidze zespołowi, który nawet w tych pucharach nie grał.
Równie dobrze można napisać, że liga angielska jest słaba bo Manchester United w tym roku nic nie pokazał w pucharach, mniej więcej podobny