Wpis z mikrobloga

@Rufuss: jak mozna nazywac granie w gry sportem??!! Wez kup sobie lepiej e-koszulke, idz w niej na e-impreze, wypij na niej e-piwko i poderwij e-dziewczyne...jak bedziesz mial dobra e-gadke i gruby e-portfel to i moze uda Ci wysepic jakies e-macanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pitu-pr: cos co wymaga ode mnie ruszenia tylka z domu? Cos co sprawi ze moje ciało będzie chodź trochę zdrowsze? Nie wiem...jakiś wysiłek fizyczny żeby w to był wplątany! Chcecie sobie grac w gry to grajcie ale nie mowcie ze uprawiacie sport!!! Jak gram w Fife regularnie to mogę powiedzieć ze trenuje piłkę nożna? NIE MOGE!
@theqkash: szczerze Ci powiem ze nie wiem! Moim skromnym zdaniem nie powinno sie szachow nazywac sportem. To samo dotyczy sie grania w katy, darty itp itd. Powinna byc jakas osobna kategria na tego typu rozrywki. Ale nikt mi nie jest w stanie wcisnac ze grajac w karty, gry komputerowe itp UPRAWIA TEN KTOS SPORT! Zapytajcie ludzi ktorzy wylewaja na treningach siodme poty, przekraczaja swoje fizyczne i psychiczne granice co mysla na
@zychol: wypowiada się swoje zdanie na temat którego dotyczy dyskusja, ten post jest odnośnie zakupów, a ty zaczynasz wywód o sporcie. Proszę cię więc, zajmij się czymś ciekawszym, zamiast spamować, szczególnie w temacie którego jak widzę nie rozumiesz zbytnio ;)
@Rufuss: no i w kocu sie zgadzamy...masz racje nie rozumiem jak mozna granie w gry nazywac sportem!...nie zalujesz dzisiaj ze mama zalatwiala Ci zwolnienie z Wf-u?