Wpis z mikrobloga

hej, mam zamiar wybrać się na strzelnicę z koleżanką i mam parę pytań. Ile gdzieś naboi powinienem kupić by sobie "postrzelać"? Trudno mi oszacować, bo z doświadczenia wiem, że różnie może być i 50 strzałów to w mgnieniu oka zleci. Wg cennika jest 2zł/strzał 5.6mm, minimum 20 strzałów jest, więc wydaje mi się, że tak 80 strzałów bym musiał wziąć minimum. Do tego muszę zapłacić za stanowisko (30zł/pół h) i instruktor (20 zł/pół h). Będziemy pierwszy raz, a jedyny kontakt z bronią to wiatrówka i strzelanie do butelki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z wyliczeń wychodzi minimum 260 zł czyli co, trzy stówki pewnie liczyć, bo zapewne strzaly się dokupi czy czas. Jakieś rady czy dobrze wszystko liczę? tutajidę

#pytanie #pytaniedoeksperta #strzelnica #strzelectwo #bron wołam @BrzydkiBurak bo się na tym zna i #koszalin może ktoś był.
  • 16
  • Odpowiedz
@Siadak: @axe_murderer: Polecam GLOCKA i druga sprawa 30-40 strzałów per persona będzie dobrą rzeczą jak na pierwszy raz :) A gdzie na strzelnice idziesz? bo z tego co wiem, to na Uni nie ma takich cen ;>

źle interpretujesz mistrzu :)

Wynajem stanowiska (broń własna) - 30min/30,00 zł - płacisz za to tylko jak masz broń
  • Odpowiedz