Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy

Mirki pomocy. Długo się nie nacieszyłem istickiem 50W. Przed chwilą przekonałem się na własne oczy co to znaczy autofire. :O #!$%@?, dobrze że akurat byłem przy przy biurku bo bym firmę spalił. Odkręciłem rychło silverplaya... ale co teraz? Mod nie reaguje. Po podłączeniu pod USB wyświetlacz ożył, ale tylko na chwilę. Padł na amen? :/

Wołam @dedyk bo wspominał o tym. (,)
  • 32
  • Odpowiedz
@Cummykaze: wymienić tranzystor/tranzystory i wszystko inne co uległo uszkodzeniu na skutek tego zwarcia. sama elektronika może się wyłączać ze względu na to zwarcie. o ile nie uległa uszkodzeniu to po wylutowaniu tranzystora/tranzystorów box powinien zacząć działać normalnie z tym, że nie będzie podawał prądu do parownika. wtedy wystarczy wlutować taki sam tranzystor lub podobny (o zbliżonych parametrach) i będzie wszystko działać

teoretycznie to tak wygląda, a jak to jest rozwiązane w
  • Odpowiedz
@dreaper: W ogóle od początku szczerze mówiąc z samego moda byłem średnio zadowolony. Np. czasem się zawiesił i jedynym ratunkiem było podpięcie pod USB... Chyba kupię jakiegoś smoka tym razem a to gówno wywalę.
  • Odpowiedz
@Cummykaze: smoki mają problem z masą. mój czasami nie przestaje palić, bo traci kontakt z masą. podobno przy wyższych mocach są spore straty. jak kiedyś za słabo dokręciłem śrubkę to strasznie wariował. blokowanie się podczas wapowania było na porządku dziennym. do tego zrzucał mi moc na pełnym akumulatorze. teraz od czasu do czasu zdarza mu się zablokować, ale poza tym większych problemów z nim nie ma. ładuje się bardzo szybko (w
  • Odpowiedz
@dedyk: Też uważam, że brzydki. Nic do siebie tutaj nie pasuje. Marzy mi się taki z analogowym zegarem z czerwoną strzałką na białej tarczy. ()
  • Odpowiedz