Wpis z mikrobloga

Mirabelki, Mirasy! Wykop po sześciu latach i sześciu miesiącach kopania na rzecz rajdów zaszczycił mnie zweryfikowaniem mojego konta (o tam koło nazwy użytkownika jest taka faja), jestem więc od dzisiaj pełnoprawnym Mirem który postara się nie spalić bez płomienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ogień to tylko w rajdach :D

Tych, którzy nie znają mojego tagu a są zainteresowani #motoryzacja, #rajdy lub #kubica odsyłam pod #rajdy24. Jestem pasjonatem, który pracuje i zajmuje się m.in. promocją zawodników startujących w rajdach samochodowych, a także rajdów i wszelkich inicjatyw. Prócz tego prowadzę serwis Rajdy24, na który zapraszam, wcześniej prowadziłem parę innych. Mam styczność z tym sportem 24h na dobę (naprawdę) i zaplanowanych zdecydowaną większość weekendów w roku na wyjazdy. Dwa weekendy wolne pod rząd traktuję jak cud. Trochę to też pasuje chyba pod #pokazpasje ;-)

Jutro jadę na Rajd Karkonoski (druga runda mistrzostw Polski) więc postaram się Wam coś dobrego napisać. Wszystkich zainteresowanych z okolicy #krakow zapraszam na targi MOTO SHOW, które odbędą się w przyszły weekend. Będzie możliwość pogadania (mam tam swoje stoisko - szukajcie Rajdy24 lub chudego wysokiego, który zareaguje na usuń konto), tak więc zapraszam przede wszystkim też tych, którzy chcą zacząć jeździć w rajdach a nie wiedzą jak się do tego zabrać. Będę służył pomocą na tyle, na ile potrafię :)

Jeśli ktoś chce o coś zapytać związanego z tym sportem, wołajcie @gabrally
Pozdro!
gabrally - Mirabelki, Mirasy! Wykop po sześciu latach i sześciu miesiącach kopania na...
  • 5
  • Odpowiedz
@integra: sam zrezygnowałem ze startów (biednych startów amatorskich) żeby utrzymać serwis :) Kiedyś jak się dorobię to na pewno wezmę pod skrzydła młodych zawodników. Narazie mam pomysł na akademię rajdową, w której prócz nauki będzie można wygrać starty "na początek". Może się uda...
A ja sam składam bardzo powoli i po cichu CC do rajdów. Tak na ten wolny weekend żeby pojechać jakieś amatorki... :)
  • Odpowiedz
@gabrally: Jeden z ważniejszych serwisów rajdowych dla mnie ostatnim czasem. Nie spieprzcie tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dowiedziałem się o Was od kumpla, z którym macie jakieś tam partnerstwo (wozi Wasze nalepki na aucie i oznacza w postach gdzie opisuje swoje występy). Czyli na pewno takie akcje mogą Wam przynosić spore korzyści ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz