Wpis z mikrobloga

  • 22
Wlasnie dotarlo do mnie ze od 8 lat przegladam regularnie Wykop (minimalnie raz w tygodniu), a Mirko od kiedy powstalo. Stalo sie to bardzo gleboko wbitym nawykiem. I wiecie co? Byly tu mase roznych dyskusji, wydarzen, wpisow I wykopow na przestrzeni lat I dzis moge stwierdzic, ze udzial w tej spolecznosci byl czyms niesamowitym. Chocby wiedza socjalna o zachowaniach ludzi - nieprzeceniona. Nie chce porownywac tutejszych sytuacji do zycia w "realu". Jednak bycie wsrod tej spolecznosci uwazam za cos, co przyczynilo sie do mojego osobistego rozwoju w znacznym stopniu.

Temat poziomu pozostawie uzytkownikom z podobnym stazem. Pewnie usmiechna sie porozumiewawczo do monitora ;)

Przyjemnoscia byloby ujrzec rozwoj w nowym kierunku, tak zeby atmosfera tutaj panujaca sciagnela wiecej ludzi zajmujacych sie konkretnymi dziedzinami zycia, tak by z latwoscia mogli znalezc współ(wstaw co chcesz) do wspolnego dzialania. Tagi to nie wszystko.

Tak, czy inaczej - fajna strona ze smiesznymi obrazkami. Z fartem. :)

#przemysleniazdupy #wykop #takaprawda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hazadSK: zgadzam sie. Mirko otworzylo mi nowa droge zycia i duzo nauczylo. Ludzi, ktorych tu poznalem i ich rady doprowadzily mnie gdzie jestem. Wykop ma olbrzymi potencjial, trzeba go tylko dobrze wykorzystac! Uwielbiam wykop i chce pic z nim kompot!
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@sorek: Hahah, ale cytat "Mirko otworzylo mi nowa droge zycia I duzo nauczylo" powinien sie wyswietlac na gornej belce po kliknieciu "Mikroblog" wraz ze zdjeciem podskakujacych ludzi z korpo xD
  • Odpowiedz
  • 0
przyczynilo sie do mojego osobistego rozwoju* w znacznym stopniu.


Literówka chciałeś napisać *degradacji
  • Odpowiedz