Wpis z mikrobloga

Moja koleżanka jest ich wielką fanką, a że przy okazji to jest osoba bardzo inteligentna i słucha bardzo dobrej muzyki postanowiłem przesłuchać ten zespół. :)
  • Odpowiedz
@The_Apostate: mnie się z hipsterką kojarzą pseudoambitne teksty, które poza inteligenckim brzmieniem są całkowicie puste i nic nie wnoszące (jak cała hipsterka, która przecież jest tylko na pokaz). Ale idąc tym tokiem, to dla mnie coma jest hipsterska. :)

@1120: skąd wiesz, że inteligentna? Co to znaczy "bardzo dobra muzyka" ? oO
  • Odpowiedz
@simperium: Bo ją już trochę poznałem. Trochę bardzo. A z tą bardzo dobrą muzyką, to uważam pod tym hasłem tą która również mi się podoba, bo każdy słucha tego czego chce. ;) A pod tym hasłem uważam ambitnego starego rocka od lat 50-tych do późnych 80-tych. :)
  • Odpowiedz
@1120: no, to dobrze, że sprecyzowałeś, bo generalnie "dobre" to odczucie subiektywne ;). Ale to, że laska jest miła i gada sensownie, jeszcze nie oznacza, że jest inteligentna. Zwłaszcza, że słucha Comy :P
  • Odpowiedz
@simperium: Skąd wiesz, że teksty są puste i nic nie wnoszą? Brzmisz trochę jak generalizujący ignorant :P Przez takie opinie zaraz odezwie się ktoś kto "coś wie", który pochłonął tony oczywistej mądrości z tekstów o spadaniu, zwabiony dźwiękiem uderzenia w stół. A tal wgl to pierwsza płyta Comy była ok, reszta to już trochę Feel taki
  • Odpowiedz