Wpis z mikrobloga

Mirki, chyba przyszła pora na zmianę smartfona z wyslużonego desire z po prawie 4 latach...a że nie można mieć nic z klawiaturą w cenie 100$ więc trzeba szukać jakiegoś golasa bez qwerty.
Szukam czegoś do ~100$ i wpadł mi w oko Elephone G2. Mogę go mieć za 99$ tutaj:
http://www.1949deal.com/elephone-g2-mtk6732m-quad-core-1-3-ghz-android-5-0-smartphone-1gb-ram-8gb-rom-4-5-inch-fwvga-ips-screen-4g-lte-blue.html
Kojarzę trochę tą stronkę, ale nie jestem pewien czy na pewno legitna. To sklep czy takie chińskie allegro?
Szukam czegoś w miarę sprawnego, wyświetlacz 4,5 cala to raczej max. Nie widzą mi się większe.
Wołam #aliexpress bo tam wiedzą o co chodzi z chińskimi telefonami.
BTW Co z Vatem? Wiem, że loteria, ale próbował ktoś się dogadywać z kimś z 1949deal na niższą deklarację?
#telefony
  • 6
@sopel87: 1. To jest sklep.
2. Całkiem dobrze wyglądają parametry tego ele jak na ta cenę. Zbytnio nie masz wyboru jak max. 4,5" bo teraz juz raczej 5" - 5,5" standardem i masa telefonów ma juz takie ekrany.
3. Co do vatu. Chińczyk może i wpisać ze to prezent od babci i celnik ma to gdzieś. Jak złapie za twoja paczkę to ma gdzieś ile zadeklarowane było.
Znając mentalność pingpongow to
@Pirzu: Moto g? Serio? Pierwsza generacja jest juz na skraju smierci i jedyna jej zaleta to ten "czysty" android nad którym będą się jeszcze spuszczac przez rok fanboje. Problem w tym ze on juz zdechł i nie dostanie żadnej aktualizacji i zostają customy czyli jednak pozbywamy się czystosci.
W takim przedziale może sobie poszukać jeszcze chińczyków typu eachine m1 (na pewno lepiej smiga niż ta czysta moto), czy ulefone be x