Wpis z mikrobloga

Szanowni wykopczycy, szanowne wykopczanki!
Na wykopie jestem zarejestrowany od dawna. Ponad 7 lat i jeszcze jakiś rok pobytu bez konta. Przez znaczną większość tego czasu ograniczałem się jedynie do biernej oceny plusując, wykopując i zakopując. Czujnie obserwuję życie tej wioski i z każdym miesiącem patrzę jak przekształca się i kroczy własną udeptaną przez siebie ścieżką. Piszę, bo wreszcie trzeba zabrać głos w sprawach ważnych. Jak nie najważniejszych, bo dotyczących najwyższych powinności. Moi drodzy, do niczego nie chcę namawiać, ale proszę posłuchajcie głosu starszyzny plemiennej.

Chciałbym wnieść o


Bardzo proszę o rozważenie, popierających proszę o plusy, zapraszam do dyskusji.

#wybory #braun #krul #nowykrolwykopu #oswiadczenie
  • 18
@WapniakZJury: Pomazaniec Boży i Mesjasz. Jak intronizujemy Jezusa na Króla Polski to nastąpi zjednoczenie Królestwa Polskiego z Niebieskim i mając broń atomową podbijemy świat, a potem wszechświat.
Intronizację Grzegorza Brauna królem wykopu


@alibi_m: Z szacunku i sympatii do p. Brauna, jestem zmuszony powiedzieć NIE. Bycie tu królem byłoby dla niego zniewagą. Wykop ma swoich celebrytów którzy tu pasują i niech tak zostanie
Jako czlowiek z sporym stażem wykopowym i podobnie jak Ty glownie zajmowalem sie przegladaniem i jakims plusikiem, podbijam temat. Stanowczo lepszy krul wykopu, musi tylko zalozyc konto ;P