Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki ! Mam pytanie. Kupiłem wczoraj rower i zamierzam ostro jeździć. Jako, że jutro wolne to wyjeżdżam z samego rana. Potrzebuje aplikacji na Windowsphone, coś w tylu ENDOMONDO. Musi działać w trybie offline, ale fajnie by było móc później to obejrzeć/opulikować itd

#rower #windowsphone
  • 15
Nie mam jak teraz połączyć się z Internetem na telefonie. ENDOMONDO myślałem, że jest tylko na Androida. Działa ono w trybie Offline ?
@dzefreZ: no to gratki! Ja jeżdżę trochę intensywniej (> 3000 km) od 3 lat i to co dzieje się z wiatrem (i ogólnie pogodą) od roku jest niepokojące... Mamy bardzo duże wahania, a "stabilnych" dni jest bardzo niewiele. Trzeba wykorzystywać każdą okazję.
Ja ostatnio ostro zwolniłem, bo miałem jakieś ataki bólu w plecach:( Na razie chodzę po lekarzach.
Mam nadzieję, że wkrótce się to wyjaśni i będę mógł normalnie jeździć. Na
Schudłem już 25

@dzefreZ: O kurde! Szacunek!
Kręcenie chyba wspomaga odchudzanie, ale oprócz ruchu szalenie ważna jest dieta (ale to sam wiesz najlepiej).
Jeżdżę sezonowo i zazwyczaj jest tak, że w zimę przybieram 5-7 kg, a kiedy jeżdżę, to masa spada o jakieś 5 kg.
W tym roku jazdę wcześnie zacząłem (już w lutym) i mam przejechanych ponad 1100 km, ale co z tego skoro przez pogodę (a teraz zdrowie) jazda