Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z Białegostoku i okolic. Czy znacie jakiegoś dobrego neurologa godnego polecenia? Mam 16 lat, sprawa jest poważna, a ostatni neurolog, u którego byłam wczoraj olał sprawę kompletnie, a czekałam bardzo długo na tę wizytę z nadzieją, że w końcu coś się wyjaśni. Czytałam dziś opinie o tej pani i okazało się, że dużo osób ma złą opinię na jej temat i nigdy by nie poleciło jej nikomu. Pomocy (,)

  • 26
  • Odpowiedz
@kodekscywilny: Na Mirko jestem od całkiem niedawna... Poza tym często wiek nie mówi o tym co ma się w głowie mój drogi ;)
@Paprota: Dziękuję :D Przyda się :)
@emcter: Szkoda, że nie pamiętasz :( Ale myślę, że mogę się tam przejść :) Dziękuję za informację
  • Odpowiedz
@technic: Heh... Czarny humor widzę :/ Przy objawach typu kłucia w głowie, że każdą czynność jaką wykonywałam musiałam na chwilę przerwać, pewnego dnia przez około godzinę wszystkie chłodne rzeczy odczuwałam jako gorące opuszkami palców, zawroty głowy i bóle głowy, przy których odczuwam mdłości. Tracę często równowagę, mam problem z koncentracją, to to wcale nie jest zabawne dla mnie. Czasem jest na tyle źle, że nic tylko leżeć i mieć nadzieję że
  • Odpowiedz
@Kodia: a ja jutro jak nie zapomnę tez nusze zapisać do neurologa tyle tylko że z wynikami tk głowy. Ogólnie to raz na jakiś czas mam straszne bóle głowy, swoją drogą właśnie się zaczyna. I ostatnio jak tak miałem to skończyło się tak ze nie pamiętam dokładnie jak dojechałem do domu z izby przyjęć + jak mnie boli głowa to do tego dochodzi ból oczu i straszne nudności. Chodzę do szpitala
  • Odpowiedz
@technic: Ja byłam właśnie w przychodni w szpitalu, a tam jest taka pani, że masakra :/ Temu szukam gdzie indziej pomocy, bo jak widać po tych objawach co Ci wypisałam, to nic ciekawego, a ona nic z tym nie zrobiła
  • Odpowiedz
@Kodia: Ja chodziłam z synem do prof. Sobańca i byłam z niego zadpwolona. To neurolog dziecięcy, ale skoro masz 16 lat, to jeszcze się kwalifikujesz;) Sama konsultacja u niego kosztuje 200 zł-od nas nie wziął, bo "macie inne wydatki".q
  • Odpowiedz
@Kodia: ja trafiłem na gościa na zastępstwie dopiero co się bronił. Zdobądź skierowanie do szpitala podstępem. Ja z izby przyjęć dostałem i żałuję że wtedy nie pojechałem tylko dopiero z przychodni pojechałem na neurologie do choroszczy.
  • Odpowiedz