Wpis z mikrobloga

Jaki smartfon służący głównie do internetu i aplikacji polecacie w cenie do 600zł (ewentualnie jak będzie mocny powód to mogę dwie stówki dorzucić) ? Jak dotąd męczę się z Xperią E, więc zbyt dużych wymagań nie mam :D

Jeszcze jak oceniacie Xperie T3? Bo mam możliwość wziąć z abonamentu orange za 509zł, ale na razie coś warunki kiepskie mi dają.

#telefony #android #smartfon
  • 11
@jazgotx: no wygląd słaby, w ogóle na pierwszy rzut oka nie wiem czy go trzymam dobrze czy na odwrót bo jest symetryczny (niby u góry kamera i czujnik światła, ale to słabo widać). Ale ogólnie nie narzekam, prócz tego że raz się wyłączył i nie chciał wstać. Ale to na forum androida znajdziesz o tym temat, ogólnie po naładowaniu potem już jest ok.
@KiciurA: no nie mam, po prostu to jest takie subiektywne odczucie, że jakbym miał się kierować jedynie pierwszym wrażeniem to bym ją odrzucił, ale nie o to chodzi przecież :)

Jedyne wymaganie to, żebym nie musiał rotować aplikacjami tak jak teraz, bo moja xperia tylko 5 aplikacji uciągnie :D
@jazgotx Polecam samsung s3. Niby słaba obudowa i pęka przy mocnej eksploatacji ale za to masa alternatywnego oprogramowania, świetny aparat, fajny ekran i możliwość kupienia większej oryginalnej baterii z tylnia klapka za stowke. Budzet akurat.
@jazgotx: ja też dlugo wybieralam...zastanawialam sie...czytalam... sluchalam opinii... a generalnie decydujące było wzięcie wszystkich wytypowanych obiektów do ręki... no i cena do jakości. Moto G wygrywa.