Wpis z mikrobloga

Pewnie zaraz mnie ktoś zasypie argumentami że to głupie, ale w drugiej turze zagłosuję na Dudę (w pierwszej głosowałem inaczej)
Czemu tak? Pamiętam jeszcze gdy rządził PiS; media miały ból dupy o wszystko - do dziś ciekawi mnie czemu.
Dzisiaj media promują obecną aferzystą władzę w każdy dowolny sposób w każdej chwili, ze szczególnym nasileniem wczoraj rano, zapewne do końca II tury. Zastanawiam się dlaczego...
I na koniec: Jarosław. Wszyscy wiedzą że w praktyce to on będzie rządził, a Andrzej jest tylko marionetką. Populistyczną kukłą z politycznej trzeciej ligi, którą ktoś chce posadzić na stołku. Czyż to nie cudownie ? Wreszcie będę wiedział, kto manipuluje prezydentem, a nie jakieś „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” promowane #prawilnie przez #braun, co to nikt nie wie o co chodzi. Chce wreszcie prezydenta, który nic nie może, nic nie zmieni, ale będę wiedział dlaczego!
Duda wygląda jakby umiał czytać ( ma doktorat) - jest szansa, że się nauczył. Nie będzie nadmiernie kłamał, jak Bronek, że oleje do celów medycznych to sprawa lekarzy, gdy właśnie zawetował ustawę.
Co wy na to ?

#oswiadczenie #wybory #duda #komorowski
  • 2