Wpis z mikrobloga

Tyle lat spamowania korwinem, tyle znalezisk, tysiące wykopów na głównej, miliony plusików na mirko.
Kuce szydzące ze wszystkiego i wszystkich co nie są za korwinem. Ciągła mantra USUŃ KONTO jak nie masz korwinowych poglądów. Wygramy, zmasakrujemy, zdepczemy, jesteśmy legion!
MUAHAHAHAHA 3,26%
3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 3,26 !
Jak przeliczać na piwo to straszne szczyny :>
Kuce, teraz po latach spamowania i niszczenia wykopu, mam do was prośbę.


Nie ma korwina, nie ma was :D
#korwin #neuropa #oswiadczenie #polityka
b.....u - Tyle lat spamowania korwinem, tyle znalezisk, tysiące wykopów na głównej, m...

źródło: comment_ZJpVnd7pV0sOfpVOHu4yhfPG9qaGNx1l.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@blubi_su: na Korwina by na pewno głosowało więcej ludzi gdyby nie jego niektóre radykalne poglądy. Mam wrażenie, że Korwin bawi się polityką robi tam za takiego błazna...
  • Odpowiedz
@play4off: On zawsze był pajacem. Zawsze był błaznem. Skrajne, niebezpieczne, wręcz obrzydliwe poglądy społeczne łączył z liberalna polityką gospodarczą. Osobiście uważam że on od tych 25 lat sabotażuje ruch Libertarian.
  • Odpowiedz
@blubi_su: @pila_mechaniczna: Nie ma to jak w setnym wpisie podniecać się, że Korwin miał mało %. Dla was serio najważniejsze w tych wyborach było to, że Krul miał mało %? To, że POPIS dostał prawie 70% to nic ważniejszego? Niesamowity wynik Kukiza na ktorego głosował co 5 wyborca to nic ciekawszego? Serio aż tak wielką radość i takie ogromne zdziwienie wywołuje w was wynik kogoś kto ma zawsze
  • Odpowiedz
Serio aż tak wielką radość i takie ogromne zdziwienie wywołuje w was wynik kogoś kto ma zawsze słaby wynik i nie ma realnego wpływu politykę w tym kraju i na wasze życie?


@Postronny: tak, bo kuce brandzlują się Korwą i spamują nim wypok a potem jest wypokfejs.png
  • Odpowiedz
@Postronny: Cieszy mnie niski wynik kukiza z bardzo subiektywnej strony. Lubię ten serwis a od lat jest #!$%@? przez kuce. Spamowany, floodowany, ZASRANY kucową propagandą. Ani kukiz, ani komorowski czy duda takiego spamu nie urządzają na wykopie jak korwinowe kuce. I TYLKO z punktu widzenia kogoś kto siedzi tu juz bardzo, bardzo długo, ciesze się że kuciaki dostały po nosie i się schowały do swoich nor. Teraz jeszcze przed parlamentarnymi
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: @blubi_su:
Czyli ładnie pokazujecie, ze was wybory i polityka nie obchodzą a jedynie to co ktoś wrzuca na wykop. Tak bardzo się przejmujecie czymś czysto wirtualnym, jakby to spamowanie wpływało realnie na wasze życie.
Czarne listy nie bolą.
  • Odpowiedz
@Postronny: @FriedrichAugustvonHayek: Zapominacie jeszcze o jednej rzeczy. Korwin jest szaleńcem. I to niebezpiecznym szaleńcem który popiera pedofilię, bicie kobiet, hitlera, #!$%@? jakieś debilizmy od spermie, zabraniu kobietom prawa do głosu, wprowadzeniu monarchii, obozach dla niepełnosprawnych i chorych na HIV i setce jeszcze większych imbecylizmów.
Szaleniec z nawet najlepszymi pogladami ekonomicznymi zawsze pozostanie szaleńcem. I powinno się go zamknąć.
  • Odpowiedz
@FriedrichAugustvonHayek: Czyżbys był jednym z tych kucy którzy wyrzekają się prawdziwych poglądów krula korwina? ostatnio jak zacząłem je cytować pod metrem centrum przy kucach to mało się nie zesrali ze złości. A ja tylko czytałem słowa z bloga i książki korwina, napisane przez ich władcę własnoręcznie :>
  • Odpowiedz
"każdych jednych wyborach ...." był posłem na sejm jest europosłem.


@FriedrichAugustvonHayek: O przepraszam, RAZ słownie jeden jedyny raz udało mu się prześlizgać gdzieś w ciągu 25 lat gdzie nie miał absolutnie żadnego wpływu na nic :>

Gdzie powiedział że popiera pedofilie xdd? Przestań podchodzić do korwina z góry założoną tezą ,i myśleć o nim emocjonalnie tylko szukaj
  • Odpowiedz
Czyli ładnie pokazujecie, ze was wybory i polityka nie obchodzą a jedynie to co ktoś wrzuca na wykop.


@Postronny: chyba Cię trochę przygrzało...

Czyżbys był jednym z tych kucy którzy wyrzekają się prawdziwych poglądów krula korwina? ostatnio jak zacząłem je cytować pod metrem centrum przy kucach to mało się nie zesrali ze złości. A ja tylko czytałem słowa z bloga i książki korwina, napisane przez ich władcę własnoręcznie :>


@
  • Odpowiedz