Wpis z mikrobloga

1. Miej problem z przyciskiem w Logitechu G700
2. Serwis usuwa problem
3. Po powrocie z serwisu pojawia się problem z pamięcią wbudowaną myszy i wykrywaniem jej przez PC i tablet z Androidem (nieznane urządzenie)
4. Logitech przysyła ci nowego G700s
5. Problem okazuje się problemem z software i pomaga instalacja archaicznej wersji Logitech Gaming Software który resetuje zawartość pamięci myszy i przywraca ją do życia
6. Logitech mówi żeby nie odsyłać starej myszy i masz G700 i G700s.

W końcu jakaś firma z zachodnim podejściem do polskiego klienta. Nie zapomnę o tym kupując kolejne urządzenia.

#logitech #myszy #sprzetkomputerowy #pcmasterrace
w.....y - 1. Miej problem z przyciskiem w Logitechu G700 
2. Serwis usuwa problem 
3....

źródło: comment_nRt5aKvNODQirvPoiS4zJiqfgRKWnbGv.jpg

Pobierz
  • 14
@Trzyzet: grałem trochę na Zowie FK1 i w sumie nie ma dla mnie takiej różnicy w wygodzie podczas grania w strzelanki. Ostatnio gram wyłącznie War Thunder i 4 przyciski po bokach są do tej gry świetne, a i bezprzewodowość sobię cenię.
@wysuszony: ja mam g400s. Trochę starsza. Ale jak mi padł sensor to mi bez problemu wymienili i bez kosztów przesyłki. Taka drobna rzecz od nich, a teraz przymierzam się do zakupu nowej klawiatury i myszki właśnie od nich. Dają przykład, że dbanie o klienta popłaca, bo wiele osób po starciu z ich supportem zostaje na stałe. Nie pomijając, że mają dobry sprzęt ;-)
@wysuszony: ejj mam ten sam problem ze swoja.Od 2 lat instaluje juz kazda wersje softu i dziala tylko przy 1 uruchomieniu.Mysle o sprzedazy tej myszki niestety wlasnie ze wzgledu na ta wade.Jest szansa sie tego pozbyc ? zainstalowac tak software zeby zawsze widzial myszke ?
@mlg20: Zawiesza Ci się LGS przy podpięciu myszy albo w ogóle jej nie wykrywa?

Pobierz LGS 8.45.88 (x64 albo x86, zależnie od wersji systemu). Odłącz mysz, odinstaluj starą (właściwie to nową) wersję, zrób dla pewności restart PC, zainstaluj podaną wersję LGS, podepnij mysz i zobacz czy jej się zresetuje pamięć i zacznie ją wykrywać (u mnie nawet tablet ani telefon jej nie wykrywały, a po zrobieniu powyższego zaczęły - znaczy coś