Wpis z mikrobloga

@Invar: że ja? Ja to akurat wypowiedzi JKM znam całkiem nieźle i nawet jestę kucę. Ale Bronek by pewnie poparł strzelanie do górników gdyby zaszła taka potrzeba, przecież to zwykły populista jest.
@mkarweta: Wipler gdzieś mówił, o co chodziło w tych słowach. Co do Komorowskiego, to jest tak. Kukiz mówił o JOWach i w sumie ludzie go z tego kojarzą. Co zrobił Bronek? Zrobił spot o JOWach gdzie je popiera i mówi o Dudzie, który tego nie popiera i chcę rozmowy o JOWach. Wie, że Kukiz go na pewno nie poprze więc wykorzystał "sławę" JOWów i oczekuję, że niektórzy niemyślący zagłosują na niego
@Invar: głosuje za kimś kto jest bliżej moich poglądów. Do tego Komorowski w tej kampanii mówi co uważa za słuszne i ponosi tego konsekwencje. A Duda? Wojsko na Ukrainie, sprawa invitro, aborcja, jowy - najpierw mówi jedno a na drugi dzień twierdzi ze nic takiego nie mówił i trzeba to przemyśleć.
@Wraniak: W żaden sposób tego nie udowodnię, ale nawet Twojego wpisu nie widziałem. Po prostu sobie ze współlokatorem śmieszkowaliśmy z tego spotu i taki tekst rzuciłem. Wywołał śmiech, to pomyślałem, że podzielę się na mirko.

Sądzę, że to dosyć oczywista, niewyszukana myśl, która niejednej osobie przeszła przez głowę. Po prostu zupełnym przypadkiem (jak to na mirko) mój wpis opisujący ją w "zabawny sposób" się przebił.
@Sad_Statue: Nie rozumiem, wyjaśnisz mi? Bo Korwin nie popiera Hitlera ani gwałtów na kobietach. I właśnie przez takich zjebów jak ty, spada mu poparcie. Co wszystkim nam szkodzi.
@Sad_Statue: nie ma takiej możliwości żeby korwin miał ponad 5%
jest to NIEMOŻLIWE
Kukiz nei będzie z nim współpracował przez Pszemka, co zresztą po części napisał w ujawnionym już esemesie do syna Korwina.
Do tego zaczynają wypływać haki na pszemka z prawicy a będzie coraz gorzej.
http://niezalezna.pl/42124-wipler-juz-w-maju-mial-gotowy-plan-odejscia-z-pis-u-poznaj-plany-posla
Jakby miał honor to by odszedł po takim żenującym wyniku.
k.....0 - @Sad_Statue: nie ma takiej możliwości żeby korwin miał ponad 5%
jest to NI...

źródło: comment_LGdNHz2aJPi1A54T5aHSAqKmgu01vf6G.jpg

Pobierz
@Bunch: Cóż, prosisz mnie o rozłożenie na czynniki pierwsze prostego żartu, ale niech Ci będzie.

Fakt, że Korwin nie ma takich poglądów, to jest część żartu. To są bardziej heheszki z Komorowskiego (a nie Korwina), który mógłby być na tyle zorientowany w sprawie, że uznałby, że takie skrajne poglądy Korwin rzeczywiście posiada (bo tak w końcu mówią w jego telewizji) i nawet jako takie, bezrefleksyjnie by je przyjął za swoje, by
@Sad_Statue: Żartu mówisz? Jeśli to żart to zgoda. Najgorzej by było jeśli na serio pisałbyś takie bzdury i w to wierzył.
Ale jak żart to spoko. Choć to i też jest problematyczne, bo ja wiem jaka jest prawda, ty wiesz jaka jest prawda, a jakiś głupek co nie wie przeczyta to i dlatego właśnie nie zagłosuje na Korwina bo uzna, że te rzeczy są prawdziwe. Że Korwin się za nimi opowiada.
@Sad_Statue: ehhh do tvn się rzucają ,że niby propaganda i kłamstwa. A sami piszę ,że Korwin popiera hitlera...
kiedy on nim gadzi, bo to zwykły socjalista i ciemiężyciel, twierdził tylko ,że teraz obecnie mamy większy ucisk państwa na obywatela niż w III rzeszy za rządów Adolfa...