Wpis z mikrobloga

@sha4ky: w promocjach w Lidlu/Biedronce owszem, ale trzeba trafić na markę jaką się chce, w dodatku w hurtowni jak kupujesz 100 butelek to zawsze możesz spróbować negocjować cenę, myśle ze można na tym cos ugrać.
@JacobyHC: ja kupowałem w Selgrosie Stumbrasa z kłosem za bodajże 24zł - ale to było w sierpniu zeszłego roku. Najlepiej zadzwoń i zapytaj - ja dostałem zniżkę, przy zakupie 300 flaszek.
@JacobyHC: napisz do nich maila z zapytaniem o ceny, jest szansa że dostaniesz lepszą niż w gazetce podana (u mnie zeszli trochę poniżej ceny koncesyjnej) - sam szukam teraz alko i jest ciężkawo.
Zobacz prostozpalety.pl - mają niezłe ceny czasem.
Ja chyba w Pana Tadeusza pójdę. W selgrosie obecnie 1 szt. 22,13 PLN z VAT (koncesja), na prostozpalety.pl wychodzi przy 120 butelkach 21,9 (6 sztuk dostajesz w gratisie)
Polecam STOCK. Ja kupowałem w makro za 19zł gdy była promocja. Ogólnie bardzo polecam kupowanie tego typu rzeczy w dużych marketach na promocji.

To samo cola/pepsi/fanta itd. Ja w carrefour pepsi kupilem po 2zł/litrowa butelka. W biedronce czasami mozna dostac po 1.75, ale to nie jest czeste. Za 2.5 znajdziesz bez wiekszych wysilkow w czasie miesiaca.

Czesto warto sprobowac zadzwonic do przedstawiciela handlowego. Zdarza sie ze mozna on sprzedac 2-3 skrzynki i