Wpis z mikrobloga

@Mysterii: Większość moich znajomych załatwiło sobie zaświadczenia, ale nawet wśród tych co po nie poszli panowało przekonanie, że biurokracja itp., trzeba będzie załatwiać tygodniami, chodzić po urzędach, więc "mi się nie chce".
@Mysterii: Mam identycznego dauna w klasie, który mówi dodatkowo że gajowy jest ok i nic nie powinno się zmieniać a gdyby ktoś zapytał się go o konkretne argumenty i osiągnięcia to nic by nie odpowiedział bo nawet się nie interesuje tematem i powtarza tylko to co od kogoś usłyszy w tym przypadku najpewniej wynosi to z domu. Brak słów na takich ułągów, takie przypadki nie powinny mieć praw wyborczych tylko biczem
@strikte: A później taki jak on będzie skamlał i jęczał jak to mu w dupie źle i że wszyscy to złodzieje i oszukujo. Ja mam czasem wrażenie że to jakaś kara dla mnie i zastanawiam się czy do końca życia będę spotykał takich ludzi czy w końcu trafię na ambitnych i inteligentnych z własnymi poglądami i wyrobionym zdaniem na pewne tematy bo jak do tej pory to jestem załamany.