Wpis z mikrobloga

@piotruch: Witam.
Mam pytanie. Czytałem sobie to AMA: http://www.wykop.pl/link/2421494/ama-sorek-ten-co-sciaga-ludzi-na-mirko-do-yorkshire/
i w nim wpadł mi się w oko Twój komentarz, że w Andover jest sporo roboty. W tym miejscu wchodzę ja i moje pytanie. Dalej jest robota w Andover do ogarnięcia? Bo właśnie piszę matury i szukam kierunków studiów i widzę, że większość kierunków to jest #!$%@? oszustwo i albo nie przygotowują do niczego, albo nie ma po nich pracy, albo w ogóle mnie nie interesują, a jako że z angielskim u mnie dobrze, to już od jakiegoś czasu myślałem o wyjeździe i to szukanie studiów popchnęło mnie za krawędź. Zacząłem myśleć o swoim życiu i jak ono mogłoby wyglądać w Polsce i doszedłem do wniosku, że jedynym sensownym rozwiązaniem dla mnie jest emigracja.
Pozdrawiam
Wysyłam tak, bo wypok mi mówi, że " Użytkownik nie chce odbierać wiadomości prywatnych od Ciebie"
  • 6
@ziomczyslaw: Nie wiem czemu nie możesz do mnie napisać na priv. Praca jest cały czas. W piątek przyjechał mój kolega z Polski i zaczyna pracę we wtorek. Jedynym problemem tutaj jest znalezienie pokoju. Dla kolegi szukałem dwa miesiące. Jeżeli uda ci się coś tu znaleźć to śmiało przyjeżdżaj, bo w tym mieście jest mnóstwo pracy, tylko mało mieszkań. Ja skończyłem studia i jedyne czego żałuję to że nie emigrowałem zamiast tego.
@piotruch: Obok innych mirków normalnie wyświetla mi się napisz, ale nie koło Ciebie. Może coś masz w ustawieniach zmienione... Poszukałem wstępnie mieszkań i widzę, że albo unfurnished, albo house share. A jaka jest robota? Jakieś mrożonki czy bardziej coś na magazynie albo w biurze? Gdzie ty pracujesz?
Nie licz na swoje mieszkanie na początek bo za drogo. Za sam pokój we flat share zapłacisz tu ok. 400 funtów za miesiąc. Praca przez agencję, na start różnie, zależy jak z angielskim i gdzie się zdecydują cię dać. Najwięcej ludzi pracuje w dwóch firmach, które zajmują się jedzeniem (chłodnia itp.). 6.5 funta za godzinę a więc minimum. Ja pracuję w Stannah Stairlifts, ale bardzo cięzko się tam dostać. Zarabiam 10.5 funta