Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka ze gdyby np Andrzej Grabowski wystartowal, powiedział ze jest antysystemowy, albo wyszedł na scenę i powiedzial "kurde, mam pomysła!" dal postulat 1000zl dla każdego miesięcznie to miałby tez z 15% a Janusze by mówili

Hyhy zobacz Grażynka, zaglosujemy na Ferdka, on jest taki swój człowiek i zrobi porządek hyhy

Jak nie, jak tak?

#kukiz #wybory #korwin
Koller - Prawda jest taka ze gdyby np Andrzej Grabowski wystartowal, powiedział ze je...

źródło: comment_Iyy925RNTAzKKQ8EQiot19PdY8CbUN4Z.jpg

Pobierz
  • 29
@Koller: Tak sobie myślę, że jakby taki Adam Małysz wystartował to mógłby z miejsca #!$%@?ć 2 turę, serio. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do Adamka - mi się wydaje, że nie ma co porównywać. W tych wyborach wszystkie oczy są skierowane na kandydatów, w tamtych było od #!$%@? nazwisk i ludzi, więc siłą rzeczy mniej go było w mediach niż teraz Kukiza.
@Koller: Może zdobycie 20% będąc celebrytą nie jest takie łatwe (najpierw ludzie muszą ci zaufać i wierzyć, że głos na ciebie to nie głos stracony), ale nie wiem, dlaczego miałbym sie zachwycać tym osiągnięciem człowieka który ma do zaoferowania jedynie demagogię, i który nie ma programu i poglądów politycznych