Wpis z mikrobloga

Wczoraj z nudów skoczyliśmy z kumplem na toruńskie juwenalia. Ja #!$%@?ę. Wszelkie menelstwo spod sklepów to przy tym ZOO wzorce podręczników dobrego wychowania.

Pomijam laski, które w miejscach oświetlonych halogenami, w świetle, #!$%@?, jupiterów, nie omieszkały zdejmować gaci i po prostu szczać przy wszystkich jak jakieś psy. Panowało przyzwolenie społeczne na #!$%@? butelek po browarach wszędzie i o wszystko. Jeden mądry postanowił #!$%@?ąć butelką o ścianę wydziału na wysokości 5 metrów, co poskutkowało rozsypaniem się szkła na wszystkich w okolicy, inny pajac ku uciesze swoich #!$%@? kolegów, wydoiwszy browara, #!$%@?ł nogą butelkę na środku ulicy - szkoda, że ci się nie wbił jakiś kawał szkła, #!$%@?.

Ogólnie panowała też tradycja rozbijania butelek w wielkim, pustym basenie. Naokoło siedziało na oko ponad tysiąc osób i jak ktoś skończył piwo to rzucał je z całej siły na środek. Myślę, że poleciało przynajmniej kilkaset butelek, więc życzę powodzenia sprzątającym. Nie wspominam o idiotach, którzy stali dalej ale nie powstrzymali się przed #!$%@? butelkami do basenu nad głowami ludzi.

Rozumiem, że czasem fajnie się napić żeby mieć dobry humor i luźną gadkę. Podludzie jednak muszą się #!$%@?ć do oporu jak #!$%@? świniaki, żeby, nie wiem, zaimponować chyba innym podludziom, a potem robić trzodę. #!$%@? zwierzęta.


#bekazpodludzi #juwenalia #torun #gorzkiezale
  • 11
  • Odpowiedz
Pomijam laski, które w miejscach oświetlonych halogenami, w świetle, #!$%@?, jupiterów, nie omieszkały zdejmować gaci i po prostu szczać


@WillyJamess: jak ładne to nie mam nic przeciwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WillyJamess: z tymi butelkami w tym basenie to faktycznie przesada. Ktoś co jakiś czas przechodził po tym basenie to o mało co nie dostał z butelki. Jakaś #!$%@? laska się wywalila w tym basenie, a po jakimś czasie wróciła z dłońmi i nadgarstkami zawinietymi w bandażach, tragedia
  • Odpowiedz
Ogólnie panowała też tradycja rozbijania butelek w wielkim, pustym basenie.


@WillyJamess: Tego za cholerę zrozumieć nie mogłem. Dotychczas nic takiego się nie działo, jednakże w tym roku jakaś banda debili postanowiła przyozdobić basen odłamkami szkła, #!$%@?ąc tym wszystkich wokół i do tego ciesząc się jak skończeni idioci kiedy butelka się rozbiła. Nie mówiąc już, że mieli przy tym totalnie #!$%@?, że przez basen przechodzą ludzie.
  • Odpowiedz
@WillyJamess: do butelek się zgodzę, najbardziej wkurzały mnie dupy, które robiły małpie okrzyki namawiające męską część do rzucania ich dalej. no ale granie w piłkę też nie było za mądre, cumpela dostała w głowę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz