Wpis z mikrobloga

Moje zycie uczuciowe bylo gowniane. Matka chlala od zawsze i miala na mnie w------e. Ojciec winil mnie za to ze matka pije i sie d---------l do wszystkiego, majac przy tym w dupie moje problemy. Slowa KOCHAM od rodzicow nie uslyszalem NIGDY!

Mialem problem z wyznawaniem uczuc a juz powiedziec KOCHAM CIE to byla katorga.
Teraz slysze je codziennie wiele, wiele razy od mojej 2-letniej coreczki. Zaczyna od samego rana, gdy biegnie do mnie i woła TATA KOCHAM CIE. Dostaje serie buziakow i "noski-eskimoski".
To jest wlasnie to SZCZESCIE, na ktore czekalem cale zycie i juz potrafie mowic to trudne KOCHAM.

#oswiadczenie #feels #dziendobry #chwalesie
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alvaro-alvarez-397948: Heh mój tata ma problemy z alkoholem, też nigdy od rodziców nie usłyszałem tego magicznego zwrotu kocham. Pewnie przez to jestem trochę upośledzony jeśli chodzi o okazywanie uczuć ale swoim dzieciom wynagrodzę to po stokroć:D Warto nie popełniać błędów rodziców. Dzieci zawsze powinny czuć się ważne i kochane.
  • Odpowiedz
@alvaro-alvarez-397948: A ja, będąc młodym łebkiem, nie powiedziałem ojcu "kocham Cię", nawet kiedy leżał na łożu śmierci i mówił mi, że mnie kocha. Jest to jedna z rzeczy, których dziś żałuję najbardziej w życiu...
  • Odpowiedz