Wpis z mikrobloga

@gierekg: Bardzo wątpię w tę trójkę, szczególnie od pierwszej minuty. Kontry Milanu są zbyt groźne.

@Vojtazzz: Całkiem prawdopodobne, obrońcy i pomocnicy Milanu to wszak inna półka. Ja jednak uważam cały czas, że Sanchez to jest materiał na bardzo dobrego piłkarza (pokazywał to w Serie A, pokazał nieraz w poprzednim sezonie, choć bardzo mu przeszkadzały kontuzje) i nie wiem wprawdzie, czy się nim stanie, ale mam wielką nadzieję, że będzie się
@Czajna_Seczen: Dla mnie to on ma blokadę w głowie. Generalnie porównałbym go do Suareza, który akurat jest lepszym piłkarzem, ale np cały poprzedni sezon stracił przez jakieś dziwne sytuacje, które nie powinny się w ogóle wydarzyć. Jakieś zawieszenia, jakieś symulacje, zamiast skupić się na grze w piłkę robi wszystko inne. To samo Sanchez, który mentalnie jest totalną pipą. Wziąłby się chłopak w garść, a nie robił z siebie błazna
@Vojtazzz: hm, nie wiem, czy to nie jest bardziej przypadek Torresa. Obaj ambitni, ale jakby gdzieś zgubili swoje właściwe umiejętności i niejednokrotnie zachowują się jak kopacze z okręgówki. Obaj, wydaje się, mają mecze na przełamanie, a tu kicha i stagnacja trwa nadal.

Teraz taki Sanchez wychodzi na Milan i nic z tego nie będzie, to proste do przewidzenia.

@Czajna_Seczen:

to materiał na bardzo dobrego piłkarza (pokazywał to w Serie A