Wpis z mikrobloga

@3rdManOfMayhem: no i 80% czasu to nabijanie się z ludzi, którzy nie mają talentu.. ja oglądałam tylko pierwszą edycję, tej dałam dzisiaj kredyt zaufania i za tydzień znajdę sobie lepszy plan na sobotę ;)

@gwiezdna: Outlaws platoon (Parnella) naprzemiennie z Księgą zagłady (Haaslera).

Pierwsze o wojaku US w Afganistanie - lekka, nawiązuje do mojego hobby i podoba mi się perspektywa młodego, świeżego dowódcy plutonu i jego punkt widzenia otaczany wieloma silnymi bodźcami.

Drugie zostało mi sprezentowane, krótkie jest, proste i dość sztywne, akurat też chciałem przebrnąć w międzyczasie - już kończę praktycznie. Opisuje dość encyklopedycznie różne wizje końca świata, pobrane z różnych kultur i dziejów.
@gwiezdna: Nie lubię Empików i tych innych. Ostatnia przygoda, gdy szukałem dla ojca prezent gwiazdkowy:

- nic dla niego

- nic dla niego

- o, ale zajebiste! nie dla niego..

- o! to bym przygarnął

- nic ciekawego

- o, po to muszę wrócić

- nic ciekawego

- kurde nie dla siebie szukam, skup się!

- o to bym kupił, ale budżet skromny.... ale chociaż cenę zobaczę...#!$%@?...zapiszę sobie w komórce tytuł...
@3rdManOfMayhem: nie lubisz? no ja też wolę małe księgarnie, ale w Empiku kupię i płyty (tak, tak, kupuję płyty :P) i książki, chciałam mieć zeszyt taki nie na uczelnie (nie wiem po co) i kilka gazet :D miliardy pójdą!
@3rdManOfMayhem: interesuje :)! tylko we Wro będę dopiero hoohoo..w maju :( nooo ja od jakiegoś czasu przestałam przepieprzać każdą dodatkową gotówkę na ciuchy i kupuje tylko takie konkretne rzeczy i jestem o wiele szczęśliwsza :D
@gwiezdna: To chętnie przygarnę, a by było ekonomicznie - odeślij wraz z oddaniem tejże :)

Sądzę, że pod koniec przyszłego tygodnia skończę (zależy jak rozłożę czytanie tych dwu, mogę obiecać priorytet na tę ;) )