Wpis z mikrobloga

#csgo #twitch #xarntwitch

Witam!

Zapraszam wszystkich standardowo na "mój gówno strim na którym mam 5 widzów" :D
+ Jako bonus małe #rozdajo z powodu mojej wczorajszej refleksji FiveSeveN > CZ.

Na rozdajo jest oczywiście przeznaczona CZ'tka z obrazka.

Naszła mnie ona po tym jak wczoraj wywaliło steama w trakcie gry i moja CZ'tka u CT zamieniła się magicznie w FN.
Niestety, CZ'tka wg. mnie obecnie jest tak znerfiona, że granie nią mija się z celem:

CZ'tka:
-Długo się wyjmuję.
-2x 12 naboi
-Zmniejszona szybkostrzelność po tych wszystkich nerfach.
-$100 za kill (Wg. mnie nie kopie się już leżącego)

FiveSeveN:
-Amunicji w trzy dupy.
-Headshot w przeciwnika z hełmem z reguły zabije jednym strzałem (z CZ niby też, ale chyba tylko i wyłącznie z przyłożenia :D)
-Celność idealna
-Skin z bananem :D

Zapewne zapomniałem o masie rzeczach, to był wpis na szybko - pierwsze rzeczy które wpadły mi do głowy na temat tych dwóch broni.

Tymczasem ponownie zapraszam na stream, a zwycięzce rozdajo rozlosuję dzisiaj o północy - wystarczy dać plusa.

twitch.tv/xarn001

Pozdrawiam, zapraszam do dyskusji na temat CZ vs FN, ponieważ dyskusja CZ vs Rekt9 jest całkowicie zbędna wg. mnie :D
x.....7 - #csgo #twitch #xarntwitch

Witam!

Zapraszam wszystkich standardowo na ...

źródło: comment_ubHZTRgRuK3Ma5sAaUggqrXn2LUJvY0E.jpg

Pobierz
  • 23
@Kozak_Lkr: @pufa13: CZ-tka taka #!$%@?, że większość zawodowców do niej wraca xD
jak się nie czuje gry cz-tką to się bierze 57/teca bo to są pistole do strzelania na ślepo. No i oczywiście cezeta w chwili obecnej nie jest polecana dla snajperów, chyba, że mają niesamowity movement na którym zyskają te 10 min, podczas których wyciągana jest czta :/