Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedno, czemu jeszcze nikt nie stworzył strony internetowej na której można by było wkleić demko i oceniać czy dany koleś był czysty czy nie. Jeżeli powiedzmy przekroczyło by się barierę 80% głosów, że ktoś jechał na czymś to można by było słać masowy report na profil steam, a jego profil byłby umieszczany w bazie danych.
Nie było by anonimowości, bo ban powinien też polegać na wstydzie.

#csgo #przemyslenia
  • 9
@Gadzinski: było w to 1.6 (Blacklisted i #!$%@? Anticheat.pl) ale nieoficjalne. Na Blacklisted zrobiła się z tego tak duża baza, że pobierali je administratorzy sieci serwerów na swoje serwery.

Później na Blacklisted zaczęły się z tego robić afery bo sędziowie odbanowywali niby swoich kumpli + jakieś kombinowanie z kasą + awansami dla sędziów.

Anticheat chciał wejść na scenę z tym samym pomysłem ale ich właściciel to debil do zakopania i chciał
@Vojak: @only: @q1zzzz:

było w to 1.6 (Blacklisted i #!$%@? Anticheat.pl) ale nieoficjalne. Na Blacklisted zrobiła się z tego tak duża baza, że pobierali je administratorzy sieci serwerów na swoje serwery.

dokładnie o to chodzi.

Później na Blacklisted zaczęły się z tego robić afery bo sędziowie odbanowywali niby swoich kumpli + jakieś kombinowanie z kasą + awansami dla sędziów.

Anticheat chciał wejść na scenę z tym samym pomysłem ale
ps overwatch ssie, czasem typek może spokojnie pół roku przelecieć na programie zanim go złapie.


@Gadzinski: i dzięki takiej ostrożności jeszcze nie było przypadku, żeby ktoś uczciwy dostał bana. A w systemie o którym mówisz takie coś by się mogło zdarzać.