Wpis z mikrobloga

ale w przeciwieństwie do większości nie uważam że gastronomia to spoko kierunek. Myślę nad obsługą Portów i Terminali. Interesuje mnie psychologia dlatego widział bym się na stanowisku Pijarowca lub coś z tego pokroju. I tu jedno z moich pytań, czy jeżeli pójdę na ten kierunek to czy są kierunki na Politechnice poszerzające tą wiedzę?
@AceProstoWGlace: no co tam chcesz wiedziec ukonczylem i zdalem egzamin praktyczny na 90% ale jedyne co moge po tym robic to ulotki bez przeszkolenia rozdawac. Poszedlem w logistyke bo nie widze siebie w takiej roli i nie jest to zbyt oplacalne bez koneksji. Nawet nie wiesz jak zaluje ze nie poszedlem wlasnie na gastronomie.
@AceProstoWGlace: jak dla mnie to nie ma w tym zbyt duzych pieniedzy, jesli masz taka mozliwosc ze rodzice Cie beda utrzymywali na studiach i troche po i uda Ci sie znalezc po tym dobra prace to probuj ale uwierz ze zeby osiagnac cos w tym zawodzie to 80% grafika, 10% marketingu i 10% Pru
@wonzki: Z pieniedzmi może być tak sobię bo siostra jest na jagielonie a brat AGH. Myślę coś nad psychologią ale są dwa minusy. Pierwszy to to że jak w polszy się nic nie zmieni to nie mam zamiaru karmić tych reżimowych #!$%@?, a z drugiej strony psycholog musi dobrze znać językw którym się bedzie uczył