Wpis z mikrobloga

1. badz wykopkiem
2. kukiz ma wonty do #!$%@? na fejsie
3. 'HAHA teraz wyszlo ze polityka to wojna, kukiz ograny jak dziecko, korwin krul'
3. 'hehe #!$%@? jowy lewak a korwin kampania mocno reklamy w calych miastach i air korwę łon'
4. nowy sondaz
5. kukiz 15 korwin 3

profitu nie ma, trzeba umyc wlosy #takbylo #polityka
Pobierz Nadrill - 1. badz wykopkiem
2. kukiz ma wonty do #!$%@? na fejsie
3. 'HAHA teraz wy...
źródło: comment_aXBXl3vJpCW8L6Ol610jV8A64x3rCpSu.jpg
  • 15
@SirPsychoSexy: A kto sprawdza rzetelność tych danych?
Sondaż przeprowadzony przez Pankrecikcompany dla wykop.pl z dnia dzisiejszego daje wyniki:

Korwin 50%
Duda 30%
Kukiz 15%
Komorowski 5%

Tak ze.. dzieje się, ach ta dynamiczna sytuacja..
Durnym społeczeństwem można w banalny sposób manipulować za pomocą sondaży..

Poco kupować plakaty wyborcze..jeśli można kupić jeden sondaż?
@SirPsychoSexy:

Wiesz co, ja też kiedyś myślałem, że sondaże tak wyglądają. Z błędu wyprowadził mnie @SirBlake


@SirBlake - to (w mojej ocenie) lewicowiec, jego opinie, prognozy i analizy często bywają chybione..
Zastanawiam się kim jest ten człowiek z zawodu, polityka to jego żywioł, stawiam że jest dziennikarzem..i na 100% w mainstreamie (ot...takie moje dywagacje)

Można sondaż przeprowadzić zgodnie ze sztuką, wystarczy manipulować przy wyborze grupy kontrolnej, lub zrobić 3 sondaże na
@SirPsychoSexy: Spisków?! o czy Ty bredzisz?
Że CBOS jest rządową sondażownią finansowaną z środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - czyli premiera
(patrz Wikipedia - dział finansowanie)
i to drugie z TVN - które za każdym razem się myli (patrz wyniki ich sondaży i realne wyniki)

Dla mnie to jest normalna rzeczywistość...bo ja wiadomo "każde grabie ciągną do siebie"

Ale jak wolisz być uważać to za "opary absurdu"
- masz do tego