Wpis z mikrobloga

Jak bardzo niektórzy ludzie mogą być w zaprzeczniu. Jak bardzo?

Główna z płomieniem, 500 wykopów: http://www.wykop.pl/link/2536199/glebokosc-scieku-jakim-jest-wyborcza-podsumowana-jednym-artykulem-o-kandydatach/ tldr: "hurr durr wyborcza oczernia Korwina i innych kandydatów!"

Nagłówekz GW

Zestaw poglądów Korwin-Mikkego znamy od lat: profilaktyczne bicie żony, pozbawienie kobiet praw wyborczych, a teraz trzeba dorzucić wiernopoddańcze deklaracje pod adresem Władimira Putina.


Co jest w tym nie prawdziwe?

Korwin o prawie wyborczym kobiet:

http://natemat.pl/97399,janusz-korwin-mikke-nie-zmienia-zdania-kobiety-nie-powinny-miec-prawa-glosu

Korwin o biciu kobiet:

Jeśli konfliktu z żoną nie potrafi Pan w żaden sposób rozstrzygnąć, nie potrafi Pan jej przekonać, to, niestety, musi Pan użyć siły fizycznej.

Jest to przykre — ale nie ma innego sposobu. Odwołanie się do sądu zniszczy Pana małżeństwo. Podporządkować się Pan nie może, gdyż utrata autorytetu rozbije je także prędzej czy później: żona poczuwszy swą siłę będzie coraz częściej stawiała na swoim, a Pan tego nie zniesie.

Musi Pan ją ukarać. Jeśli ma Pan rację i będzie Pan o tym przekonany, to żona Panu ulegnie. Musi to być zrobione dość zimno i stanowczo. Jako przykra konieczność.


Korwin o inteligencjii kobiet:

Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania


"Napełnianie poglądami":

Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.


Tak wasz wódz jest szowinistycznym dziadem, który uważa, że kobiety czasami trzeba bić, debile nie powinny siedzieć z "normalnymi" osobami, globalne ocieplenie to spisek, poglądy polityczne przenoszą się przez spermę, pedofilia nie powinna być karalna etc. etc. etc.

To jest wasz idealny kandydat na prezydenta.

Zapraszam do interpretacji tych słów #4kuce #4konserwy #korwin Wijcie się jak piskorze starając się go usprawiedliwić po raz tysięczny. Powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays
Holiday - Jak bardzo niektórzy ludzie mogą być w zaprzeczniu. Jak bardzo? 

Główna ...

źródło: comment_2IzNeZfPOQ4fqz9N76hVtmZ7DQOmCCPV.jpg

Pobierz
  • 22
@Holiday: Oczywiście, Korwin tak powiedział, ale czy te słowa to jego najważniejsze rzeczy w kampanii? Albo czy to jego najważniejsze poglądy? No raczej nie. Są to słowa, które może i są prawdą, ale mają za zadanie go oczernić. Typowa manipulacja. To mniej więcej tak jakby Bronka skwitować słowami, że chce wyjść z NATO. Znasz taki dowcip jak Breżniew z Reganem brali udział w biegu na 100m? Tam przecież też żadnej nieprawdy
@Holiday: Widzisz, ja na niego głosuję mimo, że nie zgadzam się z wieloma rzeczami, które mówi i wiele uważam za skandaliczne. Tylko mnie interesuje jedno - ja nie głosuję na naczelnego moralizatora kraju, tylko na prezydenta albo posła w przypadku wyborów do sejmu.

Totalnie mnie nie interesuje co robi ze swoją żoną, kogo tresuje itp. Interesuje mnie jedno - to są jego poglądy, przy, których zawsze zaznacza, że jego tez nie
I co w związku z tymi wypowiedziami? Czy któreś z nich jest rażącym kłamstwem wymierzonym w wyborców czy w ogóle kłamstwem?
To są jego opinie i można się z nimi zgadzać lub nie (ja z większością się zgadzam) ale nie mają one żadnego wpływu na politykę i gospodarkę.
Wiekszość kobiet i tak zagłosują na Komora bo on jest taki "opanowany" i jest spokój. A to tylko potwierdza słowa Korwina o ich możliwościach
@Holiday: nie mam pojecia czy to rzeczywiscie powiedzial,a tymbardziej jaki jest kontekst tego. Widzialem, ze Korwin lubi do wypowiedzi dolozyc jakas anegdote czy porownanie. Latwo wyrwac cos z tresci i obrocic przeciw niemu.

...tak czy inaczej, spojrzmy na tag #logikarozowychpaskow i sie zastanowmy:
* tak, kobiete trzeba wytresowac - mozna to tak nazwac, pokazac jej, ze ciagle fochy i odstawianie cyrku za byle co to nie jest to co cie interesuje.
@gkm: i to właśnie chciałem napisać :)

JKM mówi to, co na red pillu jest oczywistością, używając mało zgrabnego jak samiec (sugerującego mizoginizm) języka. Wmawia nam się, że kobiety są jak mężczyźni, a to bzdura. Mężczyzna ma być lepszy od kobiety, bo tak działa hipergamia i z biologią nie wygrasz, choć lewaki promują feminizm i gendery.
@Holiday: Ja jestem konsekwentnym wyborcą Korwina, nie będę się wypierał że tak mówił, bo mówił, ale powiedz mi - jaki to ma #!$%@? związek z polityką i z zarządzaniem państwem?

Mam nie głosować na gościa o poglądach gospodarczych i spojrzeniu na politykę zagraniczną mogących moim zdaniem uzdrowić sytuację w kraju, bo ma ekscentryczny światopogląd obyczajowy? To tak jakbym miał nie głosować na Dudę, bo powiedział że nie lubi klusków z serem
@Holiday: masz plusa cumplu. Jak prezydentem moze zostać ktoś kto nie umie sie nawet wypowiedzieć(jego wymowa jest bardzo niezrozumiała), jest nieprzewidywalny(akcja z JOWami mogła byc przeprowadzona w inny sposób) a do tego mam wrażenie czasem, ze jest niepoważny(Bruksela). "Zdania wyrwane z kontekstu "mowia, ale nie bez powodu każdy wspomina o nietypowym spojrzeniu korwina w sprawie kobiet, nie mówiąc juz o karze śmierci (z ktora sie kompletnie nie zgadzam) plus klapsy dla