Wpis z mikrobloga

  • 338
#vilgeezwiedzajaponie #japonia #podroze #podrozujzwykopem #ulrop #azja #pokazmorde

Pierwszego dnia dotarłem do Osaki popołudniu, także postanowiłem pospacerować się trochę po okolicy Shinkensai, kolejnej dzielnicy złożonej z samych restauracji i barów. Trochę bardziej biedniejszej niż Dotombori. Po dłuższym spacerze napotkałem grupę Japończyków którzy pili sake na czas kto szybciej, śpiewając przy tym radośnie. Postanowiłem popatrzeć chwilę bo i tak nie miałem co robić, po pewnym czasie któryś z kolei z Japończyków odpadł na ziemię, a ja chyba za mocno się zaśmiałem po podeszli do mnie z ofertą spróbowania zmierzenia się z nimi. Coz miałem zrobić, darmowy alkohol zawsze w cenie, chwyciłem buteleczke ok. 150 - 300 mnl i wypiłem szybciej niż mój oponent. Krzykom nie było końca, aż inny Japończyk zaoferował ze on spróbuję, no nic przecież nie odpuszczę, poleciał do najbliższego 7 eleven i wracał po chwili z dwoma słoikami (musztardowki) z sake. Także tym razem nie byłem gorszy wypijajac o kilka sekund szybciej. Kolejny raz krzyki, tłum gapiów i wspólne foto. Dobre imię Polski obronione :))
vilgee - #vilgeezwiedzajaponie #japonia #podroze #podrozujzwykopem #ulrop #azja #poka...

źródło: comment_hK9Qsjl4BN4O3ltl8baU6DbjHETnFctE.jpg

Pobierz
  • 13