Wpis z mikrobloga

Mam pytanie o konto w Santanderze, aktualnie posiadam kartę ograniczającą mnie do wypłat z bankomatu (nie mogę płacić kartą w sklepie) a ponieważ upłynęło już powyżej 4 miesięcy od założenia konta mogę się ubiegać o kartę płatniczą, w ofercie Santandera jest 123 Credit Card bądź Santander Credit Card, szczerze powiem jestem #rozowypasek i nie znam się, co lepsze dla mnie jak chce zrobić zakupy w Aldim i Primarku i w sumie tyle?
#emigracja #uk #anglia #pytanie
  • 8
aktualnie posiadam kartę ograniczającą mnie do wypłat z bankomatu (nie mogę płacić kartą w sklepie)


@zebowawrozka: pierwszy raz o takim czymś słyszę, jesteś w stanie podać nazwę tej karty od santandera? Te karty co podałaś, to karty kredytowe, więc dobry start żeby sobie historię zrobić.
@Wapniak: Konto nazywa się Basic Account, mogę robić przelewy przez neta i wypłacać kase z bankomatu, w sumie tyle. Powiedzieli mi, że po 4 miesiącach od założenia konta mogę starać się o kartę, którą mogę płacić przy zakupie.
@zebowawrozka: wystarczy ci zwykła debit card, kredytowej mogą ci nie dać jak masz słaby credit score. Też polecam zmienić bank bo pierwszy raz się spotykam żeby trzeba było czekać na zwykłą kartę debetową.